חיפוש
מפעל הפיס חדשות הזוכה ב-24 מיליון ₪ בדאבל לוטו

הזוכה ב-24 מיליון ₪ בדאבל לוטו

תאריך פרסום:
27/01/2016

הזוכה, בשנות ה-50 לחייו מהמרכז, זכה בפרס של 24 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו הראשונה לשנת 2016 ובדק את הטופס הזוכה רק כעבור 3 שבועות

 
ביום רביעי, ה-27/1/2016, הגיע הזוכה ב-24 מיליון ₪ מהגרלת הלוטו שנערכה ב-9/1/16 לבית מפעל הפיס. הזוכה, רווק ממרכז הארץ, הינו שכיר מתחום הנדל"ן בשנות ה-50 המאוחרות לחייו, ממלא לוטו באופן קבוע. הפעם מילא טופס דאבל לוטו בעלות של 64 ₪.
 
לשאלה מדוע לקח לו כל כך הרבה זמן להגיע, ענה: "בדרך כלל אני בודק את הטפסים אחת לכמה זמן. לרוב אני נותן לבן משפחה לבדוק עבורי, אבל הפעם הטפסים היו במכונית והיום כשהתכוונתי לשלוח שוב לוטו להגרלת מוצ"ש הקרובה בדקתי בעצמי את הטפסים הקודמים וגיליתי על הזכייה". לפי דעתו של הזוכה, שינוי ההרגל הקבוע של בדיקת הטפסים הוא מה שגרם לזכייתו בפרס הגדול.
 
טופס הדאבל לוטו שמילא הזוכה כולל טבלה אחת אותה הוא ממלא באופן קבוע ואת שאר הטבלאות נתן הזוכה ל"לוטומט" לבחור עבורו. הטבלה שזכתה הפעם הייתה אחת מהטבלאות שבחר ה"לוטומט".
 
ולשאלה מה יעשה עם כספי הזכייה ענה: "קודם כל, אני רוצה להירגע. תמיד עזרתי לאחרים, ועכשיו מפעל הפיס עוזר לי. לא אשנה את התנהגותי בעקבות הזכייה. אמשיך לנהוג בשיקול דעת ולעזור למשפחה, להורים, לאחים ולאחרים". עוד הוסיף הזוכה בחיוך: "מה שבטוח- יותר לא אשאיר את הטופס במכונית".
 
באופן מקרי, גם בהגרלת הלוטו שתתקיים במוצאי שבת, 30.1.16, סכום הפרס בהגרלת הדאבל לוטו עומד על 24 מיליון ₪.

הזוכה ב-24 מיליון שקלים