חיפוש
מפעל הפיס חדשות מילאה טופס לוטו ב-11.60 ₪ וזכתה ב-28 מיליון ₪

מילאה טופס לוטו ב-11.60 ₪ וזכתה ב-28 מיליון ₪

תאריך פרסום:
27/12/2015

אישה כבת 60 היא הזוכה המאושרת ב-28 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה ב-22.12.15

 
תושבת גוש דן, כבת 60 היא הזוכה המאושרת ב-28 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה ב-22.12.15. הזוכה מילאה 4 טורים, על פי תאריכי ימי ההולדת של הנכדים, ב- 11.60 ₪, וזכתה בפרס הראשון בלוטו. לדבריה, "רק ביום חמישי גיליתי שזכיתי. לקח לי שלושה ימים להירגע מההתרגשות שאחזה במשפחה".
 
הזוכה סיפרה: "אני ובעלי עובדים כשכירים. בשנים האחרונות נאלצנו להגדיל את מסגרת האשראי שלנו בעיקר בגלל המשכנתא. יש לנו שלושה נכדים וארבעה ילדים. כל השנים עזרנו לילדים ובמיוחד השקענו בחינוך שלהם. כעת נוכל לעזור להם לקנות דירות ללא משכנתא".
 
עוד הוסיפה הזוכה, "נמשיך לחיות בשגרת החיים הרגילה שלנו, נקום מוקדם בכל בוקר, כרגיל, ונגיע למקום העבודה שלנו. אך מהיום נחיה ברווחה כלכלית וללא צורך בבקשות מהבנק להגדיל את מסגרת האשראי שלנו". הזוכה הוסיפה, כי "הנהנים העיקריים מהזכייה יהיו הילדים שלנו שאת כולם נסדר בהמשך החיים שלהם. יתרת סכום הזכייה תעזור לנו לחיות חיים נוחים לאחר שנפרוש לגמלאות".
 
לשאלה האם תיסע לחופשה בחו"ל, ענתה הזוכה: "האמת, שאין לי אפילו דרכון, אחשוב על נסיעה לחופשה קצרה באילת".
 
שעה לאחר שעזבה הזוכה ב-28 מיליון ₪ את בית מפעל הפיס, הגיע הזוכה בפרס הראשון בלוטו, ב4 מיליון ₪ בהגרלה שהתקיימה במוצאי שבת, 26.12.15, הזוכה, מאזור ירושלים, שלח טופס לוטומטי ב- 29 ₪. הזוכה, רווק, אמר כי הוא בטוח שהזכייה תזרז עתה את מועד חתונתו.

הזוכה ב-28 מיליון שקלים בליווי בנה