חיפוש
מפעל הפיס חדשות תושב הצפון בשנות ה40 זכה ב-28 מיליון ₪ בלוטו

תושב הצפון בשנות ה40 זכה ב-28 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
06/01/2014

במוצאי שבת, כשעתיים לפני ההגרלה, ניגש למלא טופס לוטו; הזוכה התכוון למלא טופס דאבל שיכול היה להכפיל לו את הפרס ובטעות מילא טופס רגיל; כשגילה שזכה ויכול היה לזכות ב-56 מיליון ₪ הרגיעה אותו אשתו ואמרה: "אם היית ממלא טופס אחר, לא היינו זוכים"

 

תושב הצפון בשנות ה 40 לחייו זכה ב28 מיליון ₪ בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת 4.1.14.
 
הזוכה, נשוי ואב ל-5, עובד כשכיר כבר שנים ארוכות הגיע היום לבית מפעל הפיס וסיפר: "אני ממלא מידי פעם לוטו. כבר שנים שיש לי תחושה שיום אחד אני אזכה בפרס הגדול והנה הפעם זה קרה. המקום בו אני ממלא בד"כ היה סגור אז ניגשתי לתחנת לוטו אחרת. היו הרבה אנשים מסביב, אז לקחתי טופס ומילאתי באוטו.  אני תמיד ממלא טופס דאבל ובטעות מילאתי הפעם טופס רגיל. לאחר שסיימתי למלא הטופס  גיליתי שמדובר בטופס רגיל, אבל החלטתי להשאיר את זה כך ולא למלא טופס חדש".
 
אתמול, לפני יציאתו לעבודה בדק הזוכה את הטופס באינטרנט. "עברתי על הטופס עשרות פעמים. לא יכולתי לעכל את העובדה שניחשתי נכונה את כל הספרות ושזכיתי בפרס הגדול. בישרתי לאשתי שכמובן שמחה והחלטתי שאני יוצא לעבודה כרגיל".
 
עוד הוסיף הזוכה: "אני שמח ואין בי אכזבה על שלא זכינו ב 56 מיליון שקלים ואשתי אכן צודקת- אילו הייתי מחליף את הטופס, וודאי לא היינו זוכים. לאורך כל היום בעבודה הייתי מרוגש מאוד. לא הצלחתי להתרכז וחיכיתי להגיע לבית מפעל הפיס כדי להיות בטוח שזכיתי. ניגשתי לבית הוריי, הייתי חייב לבשר להם. אני אדם עובד, בניתי את חיי בעשר אצבעות, שום דבר לא היה בקלות אבל גם לעולם לא היה חסר לנו דבר. כבר המון שנים אני עובד באותו מקום, אני מתכוון להמשיך ללכת לעבודה כרגיל".
 
על הטופס שילם 40 ₪. כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם הכסף השיב בחיוך:"הילדים שלנו בבית כבר מכינים רשימות, אבל באופן כללי אין לנו כוונה לעשות שום דבר קיצוני. נמשיך את חיינו".