חיפוש
מפעל הפיס חדשות הסבלנות השתלמה בזכייה של 10 מיליון ₪ בלוטו

הסבלנות השתלמה בזכייה של 10 מיליון ₪ בלוטו

תאריך פרסום:
09/03/2016

הזוכה, עצמאי בתחום הבניין מאזור השרון, ממלא את אותם מספרים בהגרלות מזה 40 שנה. הסבלנות סוף-סוף השתלמה כשהזוכה ואשתו קיבלו צ'ק על סך 10 מיליון ₪

 
גבר בשנת ה-60 לחייו זכה במוצ"ש, ה-5/3/2016, ב-10 מיליון ₪ בהגרלת הדאבל לוטו, בזכות אותם מספרים בהם משתמש מזה 40 שנה. הזוכה סיפר שלאורך השנים בהן הוא משתתף בהגרלות הלוטו הוא זכה מספר פעמים בזכיות קטנות יחסית, של כמה מאות שקלים. הזכייה הנוכחית היא הגדולה והמשמעותית ביותר.
 
הזוכה סיפר: "אתמול בשעות הבוקר המוקדמות בדקתי את התוצאות באתר האינטרנט של מפעל הפיס ולא האמנתי למראה עיני, צעקתי לאשתי שתגיע אלי מהר לראות את התוצאות במסך המחשב, אשתי יצאה בבהלה מחדר האמבטיה, חשבה שקרה לי משהו. מיד היא התמלאה בשמחה לנוכח הבשורה – זכייה ב-10 מיליון ₪ בלוטו".
 
הזוכה, עצמאי בתחום הבניין, הגיע לבית מפעל הפיס יחד עם אשתו הנרגשת ובידו טופס דאבל לוטו רב הגרלתי ידני בסך 128 ₪ (64*2). לדבריו, "40 שנה אני שולח את אותו הטופס, איני זוכר למה בחרתי דווקא את המספרים הללו בגלל השנים הרבות שעברו מאז".
 
בני הזוג, בשנות ה-60 לחייהם, הם הורים לשלושה מאזור השרון ועתידים לצאת לפנסיה בשנים הקרובות. השניים הנרגשים סיפרו שבעקבות הזכייה המפתיעה הם יוכלו להגשים את חלומם ולעזור לילדיהם מבחינה כלכלית. עוד הוסיף הזוכה כי ימשיך לעבוד במלוא המרץ וכי הזכייה לא תשנה את אורח חייו.