חיפוש
מפעל הפיס משחקים באחריות
משחקים באחריות

משחקים באחריות

הגרלות והימורים הם חלק מתרבות הפנאי בכל העולם. מעבר לחוויית המשחק, המאפשרת ריגוש, הפתעה ולעיתים זכייה, עבור אנשים מסוימים עלול העיסוק בהגרלות להפוך להתמכרות. מפעל הפיס, כגוף אחראי, מקפיד להבהיר שמדובר בחוויה והחליט לאמץ מדיניות של "משחקים באחריות", המשקפת את חזונו ואת תכלית קיומו - סיוע לחברה. במסגרת מדיניות "משחקים באחריות" אימץ הפיס שורה של נורמות וכללים שנועדו להיטיב עם הציבור ולסייע למכורים להימורים.

המשך

עמותת "אפשר"

מפעל הפיס ועמותת "אפשר" יזמו פרויקט משותף שמטרתו סיוע וגמילה של המכורים להימורים. המסר שלנו - במשחקי הגרלות והימורים צריכים להשתתף במידה מבוקרת, באחריות ולא להפוך את החוויה להתמכרות

המשך

עובדות וחוקים

החוק במדינת ישראל אוסר קיום משחקי הימורים. אצל חלק מהאנשים הימורים הופכים לבלתי נשלטים ולהפרעה של שליטה בדחפים. מהמרים כפייתיים יזדקקו לעזרה כדי להפסיק את הפגיעה הנגרמת להם ולמשפחתם

המשך

להמר זו בחירה

אם כבר מהמרים חשוב לעשות זאת באופן חוקי ולהקפיד על כמה כללים, מה אסור לעשות וממה כדאי להימנע.

המשך

זיהוי בעיית הימורים

בעוד מהמר חברתי פועל לשם הנאה ובילוי, בהשקעת זמן מוגבלת תוך סיכון מחושב, ההימור הכפייתי נעשה לשם הריגוש, הפגת מתח ובריחה ממציאות.

ענה על השאלון

הימורים בקרב בני נוער

בני נוער ירצו להמר בגלל הריגוש, היסטוריה או בעיות משפחתיות, כסף קל, דימוי עצמי, לחץ קבוצתי ושעמום מה ההשלכות לכך? איך מאתרים את הבעיה?

לפרטים נוספים

כיצד ניתן להשפיע על מהמר לפנות לטיפול?

אחת הבעיות של מהמרים, כמו אצל מכורים רבים, היא הקושי להכיר בבעיה ולפנות לטיפול. כמה עצות שיעזרו לכם לשכנע מהמר לפנות לטיפול...

המשך

היכן ניתן לקבל עזרה?

עמותת "אפשר" בשיתוף מפעל הפיס מעמידים לרשות נפגעי ההימורים מערך טיפול ויעוץ הפרוש בכל רחבי הארץ.
צוות המטפלים המקצועי עבר הכשרה מיוחדת בנושא הימורים ופיתח, בשיתוף משרד הרווחה, מודלים טיפוליים למכורים להימורים ולבני משפחותיהם

לפרטים מלאים

תו תקן בינלאומי WLA

מפעל הפיס קיבל את תו התקן הבינלאומי דרג 4 (השלב הגבוה ביותר) של הארגון העולמי (WLA) למפעלי הגרלות. תו התקן הבינלאומי לאחריות חברתית, מחייב את כל מפעלי ההגרלות החברים בארגון לנורמות וכללי עבודה בתחום "משחקים באחריות".

לפרטים מלאים

תו תקן EL

הפיס הינו הגוף הראשון מקרב מפעלי ההגרלות באירופה (ארגון ה-EL) המקבל את תו התקן בעקבות עמידה בכל הדרישות המגדירות את דרכי הפעילות בקרב הציבור הרחב.

לפרטים מלאים
שגיאת Web Part: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.

פרטי שגיאה:
[WebPartPageUserException: לאחד ממאפייני ה- Web Part תבנית שגויה. ל- Windows SharePoint Services אין אפשרות לבטל את סידרת ה- Web Part. בדוק את תבנית המאפיינים ונסה שנית.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseCompressed(SPWebPartManager manager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] personal, Byte[] global, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.SerializedWebPart..ctor(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] sharedData, Byte[] userData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.BinaryWebPartSerializer.Deserialize(SPWebPartManager webPartManager, XmlNamespaceManager xmlnsManager, Byte[] userData, Byte[] sharedData, String[] links, Type type, SPWeb spWeb)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.SPWebPartManager.CreateWebPartsFromRowSetData(Boolean onlyInitializeClosedWebParts)

[Exception: אין אפשרות ליצור XmlSerializers עבור Web Part זה.]
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_FailedXmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.CheckFailedEntry(XmlSerializer& xmlSerializer)
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.TypeCacheEntry.get_XmlSerializer()
  at Microsoft.SharePoint.WebPartPages.WebPart.ParseXml(XmlReader reader, Type type, String[] links, SPWeb spWeb)