נחנך מועדון "פיס לנוער" ביוקנעם-עילית

המועדון נבנה בסיוע מפעל הפיס בסכום של למעלה מ-3 מיליון ₪

מבנה מועדון "פיס לנוער" נחנך ביום שני (23/7/2018) ביוקנעם-עילית במעמד ראש העיר סימון אלפסי, בכירים בעירייה, עירית בן מנחם מנהלת מחלקת מבני פיס ומחשוב באגף ההקצאות במפעל הפיס ובהשתתפות כ – 500 חניכי ובוגרי תנועת הצופים.

מועדון פיס לנוער, הוקם בהשקעה של כ- 3.1 מיליון ₪. הבנייה התאפשרה הודות לסיוע המשמעותי בעלויות ההקמה, שניתן על ידי מפעל הפיס. תנועת "הצופים" בעיר היא זו שתפעיל את המועדון החדש לאחר פעילות של 29 שנים במועדון ישן.

מועדון "פיס לנוער" ביוקנעם-עילית, הוקם בשטח של כ-382 מ"ר הכולל ארבעה חדרי פעילות ושני אולמות רב תכליתיים, מבואה, מטבחון, חדר מדריכים ומרחב מוגן. מעבר לפעילות החינוכית והערכית, פועלים מדריכי התנועה ולמעלה מ-400 החניכים, בני נוער מהעיר, למען הקהילה בפעילות עם אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וקשישים. למעשה, המועדון העירוני מונגש לבעלי מוגבלויות ופתוח ברוב שעות היום לרווחת התושבים וישמש מקום לפעילויות קהילתיות.

מועדון פיס לנוער ביוקנעם-עילית

עירית בן מנחם מנהלת מחלקת מבני פיס ומחשוב באגף הקצאות במפעל הפיס מסרה כי מפעל הפיס מסייע ליוקנעם בכל תחומי העשייה בחינוך, בפעילות עם הנוער, גיל הזהב, ספורט ורווחה "מפעל הפיס סייע בהיקף של כ-40 מיליון שקלים למגוון פרויקטים בעיר החל משנת 2000, מרבית הכספים נותבו לטובת החינוך והתרבות בעיר".

ראש העיר סימון אלפסי הודה למפעל הפיס על הסיוע בתחומי החינוך והתרבות. לדבריו, "מפעל הפיס הוא מפעל של נתינה החשובה לכל הרשויות המקומיות בישראל".

בזכות הפיס
18 בפברואר 2019

נחנך "מרכז טוטו – פיס" בבית ספר "מענית" בבאר שבע

בטקס חגיגי במעמד ראש העיר ויו"ר מפעל הפיס נחנך "מרכז טוטו – פיס" בבית ספר "מענית" בבאר שבע. עלות הפרויקט: כ- 8 מיליון ₪
14 בפברואר 2019

בטקס חגיגי נחנך בית הפיס לבריאות המשפחה בבית שמש

עלות הפרויקט: כ- 2 מיליון ₪
14 בפברואר 2019

אחרי שנים רבות של ציפייה - הונחה אבן הפינה להקמת היכל התרבות בבית שמש

עלות הפרוייקט: כ- 50 מיליון ₪
12 בפברואר 2019

נחנך בית הפיס לתרבות שהוקם בסיוע מפעל הפיס בבית הספר "גולדה" בפתח תקווה

בית הפיס לתרבות הוקם הודות לסיוע המשמעותי בעלויות ההקמה שניתנו על ידי מפעל הפיס ומשרד החינוך. עלותו נאמדת בסך כולל של כ-12 מיליון ₪ מתוכם העניק מפעל הפיס כ- 4 מיליון ₪.
14 בינואר 2019

פיס ירוק: לקראת ט"ו בשבט מפעל הפיס חושף את היקף התמיכות בגינות ציבוריות והכשרת שטחים ירוקים בלב הערים

מהנתונים שחושף מפעל הפיס לקראת ט"ו בשבט עולה כי מתחילת הפרויקט בשנת 2000 הוקצו כ- 865 מיליון ₪ בגינות, פארקים, הצבת מתקני משחקים, מתקני כושר ועוד.
לעוד בזכות הפיס