שאלות ותשובות

להלן מספר שאלות ותשובות הנשאלות באופן תדיר. במידה ולא מצאתם מענה לשאלתכם, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס צרו קשר.

מה זה "מנוי פיס"?

למפעל הפיס מספר הגרלות (לוטו, צ'אנס, חישגד, 123), אחת מההגרלות היא "מנוי פיס", והיא מיוחדת בכך שהיא ההגרלה היחידה שניתן לעשות לה מנוי. עם בחירת מספר מזל בן 6 ספרות, המנוי מתחיל להשתתף בכל 5 הגרלות המנויים המתקיימות בכל חודש (60 הגרלות בשנה).

אני יכול לבחור את מספר המזל שלי בעצמי?

כן, בוודאי. כל מי שרוצה לעשות מנוי פיס בוחר לעצמו את מספר המזל שלו, או שמאפשר למחשב לבחור מספר פנוי במערכת עבורו.

כמה מספרי מזל יש?

יש מיליון מספרי מזל בני 6 ספרות כל אחד (החל מ- 000000 ועד 999999), מתוכם "תפוסים" כ– 600,000 מספרי מזל. המספר אותו יבחר המנוי החדש יכול להיות מבין אותם מספרים פנויים.

מה ההבדל בין מנוי פיס ללוטו?

אלו שתי הגרלות שונות, שתיהן שייכות למפעל הפיס. בהגרלות הלוטו יכול להשתתף כל מי שקונה טופס בכל אחת מנקודות המכירה של מפעל הפיס. בכל פעם צריך להגיע לנקודת מכירה כדי לרכוש טופס להגרלה הבאה. הגרלות המנויים הן הגרלות נפרדות, לא קשורות ללוטו, בהן משתתפים רק מי שמילאו פעם אחת טופס מנוי. אותו טופס מאפשר להם השתתפות אוטומטית, ללא צורך להגיע לנקודת מכירה של מפעל הפיס, לזכור את מספר המנוי או את תאריך ההגרלה.

יש סוגים שונים של מנויים?

כל המנויים משתתפים בכל ההגרלות ומשלמים את אותו מחיר (60 ₪ לחודש). מי שמחזיק ברשותו כרטיס אחד והותק שלו הוא עד שבע שנים מקבל כרטיס מנוי בצבע כסף, מי שמחזיק ברשותו כרטיס אחד והותק שלו מעל 7 שנים מקבל כרטיס בצבע זהב, מי שמחזיק ב-2 כרטיסים ללא קשר לוותק מקבל כרטיס זהב פלוס, מי שמחזיק ב-3 כרטיסים ומעלה ללא קשר לוותק מקבל כרטיס פלטינום. מנויי הזהב פלוס והפלטינום זכאים לכמות הטבות חודשיות גדולה יותר באתר ההטבות פיס-פלוס, וכן בהטבות VIP.
מנויי הזהב פלוס והפלטינום זכאים לכמות הטבות חודשיות גדולה יותר באתר ההטבות פיס-פלוס.

מתי מתקיימת ההגרלה?

הגרלות המנויים מתקיימות בכל יום חמישי בבוקר. חמש פעמים בכל חודש. במידה ובחודש יש רק ארבעה ימי חמישי, מתקיימות בשבוע האחרון של אותו חודש שתי הגרלות – בימים שלישי וחמישי, כך שבסה"כ כל המנויים משתתפים בכל חודש בחמש הגרלות, ובכל שנה ב – 60 הגרלות.

מה קורה עם הכספים של מפעל הפיס?

הרווחים של מפעל הפיס חוזרים לקהילה ועוזרים לכלל המגזרים החיים במדינת ישראל. לפרטים נוספים בקרו באתר מפעל הפיס, בכתובת - https://www.pais.co.il/info/community.aspx.

זכיתי, איך מגיעה אליי הזכייה?
  • הזכיות מגיעות למנוי ללא כל מאמץ מצדו, באופן פשוט ואוטומטי. מפעל הפיס מזכה בכל שבוע, את חשבון הבנק של בעל הכרטיס הזוכה, כפי שנרשם בטופס הבקשה. אין צורך להגיע לבית מפעל הפיס.
  • זכית בחופשה זוגית ומפנקת בניו – יורק (8 לילות) או בברצלונה (4 לילות)? יישלח אליך מכתב זכייה עם פירוט מלא.
מה מקנה לי כרטיס המנוי?
  • כרטיס המנוי שלך משתתף עבורך בכל הגרלות המנויים של מפעל הפיס, ומדובר בלא מעט... 5 הגרלות בכל חודש, 60 הגרלות בשנה.
  • ההשתתפות אוטומטית, אין צורך לזכור את מספר המנוי, להגיע לנקודות המכירה או לזכור את תאריך ההגרלה. המזל עובד עבורך!
מה קורה אם אני בחופש או במילואים?

ההשתתפות בהגרלות המנויים של מפעל הפיס אוטומטית ונמשכת כל עוד המנוי פעיל. חופשה, מילואים או כל אירוע אחר לא ימנע ממך את ההשתתפות בהגרלות.

למי מתקשרת אראלה?

כל מי שזוכה בפרס הראשון (50,000 ועד מיליון וחצי ₪) או השני (150,000 ₪) מקבל שיחת טלפון אישית מאראלה המבשרת לו על הזכייה.
הטלפון לא היה זמין? לא נורא, הזכייה עדיין מגיעה לך, ללא קשר לשיחת הטלפון.

כמה מנויים יש היום?

כיום משתתפים כ־ 600,000 כרטיסים בהגרלות המנויים של מפעל הפיס.

למה כדאי לי לעשות מנוי?
  1. כי לכל אחד יש מזל – צריך רק לתת לו סיכוי להגיע אלינו.
  2. בגלל הזכיות – אבל גם בזכות התרומה לקהילה של מפעל הפיס.
  3. כי מכל הבחינות זה משתלם – או שזוכים (בפרסים) או שמרוויחים (במימוש הטבות). ממש מצב של Win – Win.
מה ההבדל בין לעשות מנוי בנקודות המכירה, למלא טופס באינטרנט או להתקשר לטלפון שאתם מפרסמים?

אין שום הבדל – כל הדרכים מאפשרות לך להצטרף ולהתחיל להשתתף בהגרלות המנויים של מפעל הפיס.

למה לעשות מנוי דווקא עכשיו?

כי עד היום מנוי פיס איפשר לך השתתפות קלה, נוחה ומהירה בהגרלות עם סיכויי זכייה גבוהים – מבלי צורך למלא טופס, לזכור את מועד ההגרלה או את מספר המנוי שלך.
לאחרונה התחדשנו בעולם הטבות חדש, מגוון ושווה ביותר (אתר www.paisplus.co.il). החיסכון במימוש ההטבות יכול להחזיר לך את דמי המנוי החודשיים.

מה נותן לי המנוי?
  • נוחות - השתתפות קלה, נוחה ומהירה בהגרלות.
  • סיכוי - סיכוי גבוה יחסית לזכות בפרסים כספיים וחפציים שונים.
  • החזר - עולם שלם של הטבות מחכות רק לך. החיסכון בעקבות מימוש ההטבות יאפשר לך לקבל למעשה בחזרה את דמי המנוי שלך.
אני יש לי פרצוף לזכות? מה באמת הסיכוי לזכות בפרסים הראשונים?
סיכויי הזכייה בפרסים השונים המחולקים למנויי מפעל הפיס זהים לכולם, לא משנה כמה יפים הם...
הסיכויים תלויים בכמות הכרטיסים המשתתפים בכל הגרלה ובכמות הפרסים המוגרלים בכל רמת פרס.
מסובך? לא כל כך, הכנו עבורך טבלה, רק חשוב לציין שסיכויי הזכייה משתנים מהגרלה להגרלה בהתאם לשני הפרמטים שהזכרנו – כמות הכרטיסים והפרסים בכל רמת פרס.
בפרס הראשון, השני והשלישי – כמות הזוכים קבועה, ללא קשר לכמות הכרטיסים המשתתפים באותה הגרלה, פשוט כי אנחנו מגרילים אותם בטוח (Must Win) והם לא עוברים להגרלה הבאה...
רמת פרסמתי מתקיימת ההגרלה?במה זוכים?כמה זוכים יש בפרס הזה בכל הגרלה?מה בערך הסיכוי לזכות?
פרס ראשון בכל יום חמישי הראשון בכל חודש מיליון וחצי ₪ 1 1:560,000
בכל יום חמישי השני בכל חודש חצי מיליון ₪ 3 1:186,667
בכל יום חמישי השלישי בכל חודש 250,000 ₪ 6 1:93,333
בכל יום חמישי הרביעי בכל חודש 125,000 ₪ 12 1:46,667
בכל יום חמישי החמישי בכל חודש* 50,000 ₪ 30 1:18,667
סה"כ 52 זוכים בטוח בפרס הראשון בכל חודש (5 הגרלות)
פרס שני בכל יום חמישי* 150,000 ₪ 2 1:280,000
סה"כ 10 זוכים בטוח ב - 150,000 ₪ בכל חודש (5 הגרלות)
פרס שלישי בכל יום חמישי* 10,000 ₪ 15 1:37,333
סה"כ 75 זוכים בטוח ב – 10,000 ₪ בכל חודש (5 הגרלות)
פרס חודשי בכל יום חמישי האחרון בכל חודש חופשה זוגית מפנקת בניו – יורק 25 1:22,400
חופשה זוגיות מפנקת בברצלונה 75 1:7,467
סה"כ 100 זוכים בטוח בחופשה זוגית מפנקת בניו – יורק או בברצלונה

* אם יש רק ארבעה ימי חמישי באותו חודש – ההגרלה הרביעית מתקיימת ביום שלישי האחרון של אותו חודש, וההגרלה החמישית – ביום חמישי האחרון של אותו חודש.

בקיצור – בכל חודש, 237 מנויים זוכים בטוח בחופשה זוגית בחו"ל או בפרס כספי של החל מ – 10,000 ₪ ועד מיליון וחצי ₪.
בנוסף – עוד מאות אלפי זכיות כספיות של החל מ – 100 ₪ ועד 5,000 ₪ מוגרלות בין המנויים של מפעל הפיס במסגרת הגרלות המנויים (רמות פרס 4 ועד 7), והכל בהגרלות המתקיימות מדי חודש. כל חודש. כל השנה.

מה קורה אם זכיתי בפרס הראשון? זהו? נגמר לי המזל ואני לא יכול לזכות בהגרלה הבאה?...

בהחלט לא, כל מי שמשתתף בהגרלות המנויים של מפעל הפיס יכול לזכות בכל הגרלה, בכל אחד מהפרסים, גם אם זכה בהגרלה הקודמת...

מה אם יש לי יותר מכרטיס מנוי אחד?

אין מגבלה על כמות כרטיסי המנוי שניתן לרכוש. כל מנוי נוסף, מעבר לראשון, מאפשר השתתפות בהגרלות המנויים באמצעות כמה מספרי מזל, בהתאם לכמות המנויים שנרכשו.

מאיזה גיל אני יכול לעשות מנוי?

ניתן לרכוש ולשלם עבור מנוי של מפעל הפיס מגיל 18

האם ניתן לרכוש מנוי כמתנה עבור חבר / קרוב משפחה?

בהחלט, ניתן לרכוש את המנוי במתנה - רק חשוב לציין שמי ששמו יופיע על כרטיס המנוי – הוא הזכאי ליהנות מהזכיות, גם אם מי שמשלם עבור כרטיס המנוי שלו הוא אדם אחר.

איך אני יכול להחזיר את עלות המנוי שלי?

לאחרונה פתחנו עבור המנויים את אתר "פיס-פלוס" – אתר הטבות ייחודי במסגרתו ניתן לרכוש כרטיסים למופעים, כרטיסים לקולנוע ולהצגות, שוברי קנייה ועוד מאות הטבות שונות במחירים מאוד אטרקטיביים (כתובת האתר – www.paisplus.co.il). מימוש ההטבות וניצול ההנחות המשמעותיות הניתנות בו יכול להחזיר את דמי המנוי החודשיים, כמובן תלוי בכמות מימושי ההטבות שלך.

מה זה "מנוי פיס החדש"?

זה אותו מנוי פיס שמאפשר למנויים להשתתף באופן קבוע בהגרלות המנויים + עולם חדש ומגוון של הטבות ייחודיות ובלעדיות למנויים. מנוי פיס החדש = גם הגרלות וגם הטבות בכרטיס אחד. שילוב של שני עולמות, וכל זאת ללא תוספת תשלום מצד הלקוח.

איך מצטרפים?

ניתן לעשות מנוי למפעל הפיס בכל אחת מנקודות המכירה של מפעל הפיס הפזורות ברחבי הארץ, או בטלפון 3990* או באמצעות מילוי טופס בקשת הצטרפות באתר מפעל הפיס (בכתובת - https://www.pais.co.il/subscriber/register.aspx).

כמה עולה המנוי? והאם יש תוספת בגלל עולם ההטבות?

עלות חודשית של כרטיס מנוי אחד (השתתפות בהגרלות המנויים באמצעות מספר מזל אחד) היא 60 ₪. אין תוספת לעלות בגין הזכאות ליהנות מההטבות הייעודיות למנויים באתר פיס-פלוס.

אני אמור לזכור את מספר המנוי שלי כדי להשתתף בהגרלות?

הגרלות המנויים נערכות באופן קבוע בין המנויים הפעילים של מפעל הפיס. אין צורך לזכור את מספר המנוי, או את תאריך ההגרלה, או למלא טופס לפני כל הגרלה. כל עוד המנוי פעיל – הלקוח משתתף בהגרלות.

כיצד מתבצעות הגרלות מנוי פיס?

הגרלות המנויים מתבצעות באמצעות מחשב הגרלה מאובטח, המחולל מספרים אקראיים לפי נוסחה "חתומה", שאמינותה נבחנה על ידי מעבדת בדיקות בינלאומית וקיבלה אישור תקן בינלאומי.
הגרלות הפרס הראשון, הפרס שני, הפרס השלישי והפרס החודשי (חופשות זוגיות בחו"ל) נערכות בשיטת MUST WIN ("הזכייה המובטחת"), שמשמעותה היא שפרסים אלו מחולקים בטוח בין המנויים, אינם "נצברים" ואינם "עוברים" להגרלה הבאה. במידה ובהגרלות אלו עולים בגורל מספרי מנוי שאינם פעילים, ההגרלה נערכת שוב ושוב עד שעולה בגורל מספר מנוי פעיל.

מה זה הטבות מועדפות?

"הטבות מועדפות" הן ההטבות המבוקשות ביותר על ידי המנויים נכון לתקופת הזמן המדוברת

איך יעבוד המתחם החדש?

ב"מתחם המועדפים" החדש ירוכזו ההטבות המומלצות ביותר! לדוגמא: מקדולנד'ס, תו קניה DREAM CARD, כרטיס לסרט ב־9 ₪ בימי חמישי - עד היום, הטבות אלו פוזרו במקומות שונים באתר ההטבות והיו מוגבלות בדרך כלל למימוש 1 או 2 בחודש להטבה. מה־08/03/2023 הטבות אלו ירוכזו במתחם אחד עם מגבלה אחת כוללת לכולן בהתאם לסוג המנוי. המימושים ממתחם המועדפים, נכללים בסך הזכאויות של המנוי ובהתאם ייגרעו מהזכאויות לפי הקטגוריה אליה משויכת ההטבה, כמו יתר הטבות האתר.

האם ההטבות המומלצות יוגבלו בכמות?

כל מסלול וכמות הזכאויות שלו, שים לב שכאשר הטבה נמצאת במתחם המועדפים, ניתן, בהתאם לכמות הזכאויות, לממש את אותה הטבה אפילו 3 פעמים או יותר לפי המסלול:

מסלולי מנויכסףזהבזהב +פלטינום
כמות מימושים במתחם מומלצים 3 3 5 6
מאיזה קטגוריה ירדו ההטבות המועדפות?

זכאות של כל הטבה מומלצת תיגרע מהקטגוריה אליה משויכת ההטבה. למשל, אם מימשת 3 שוברי מזון ממתחם המועדפים, ייגרעו 3 זכאויות מקטגוריית מזון.
ההטבות המומלצות יגרעו בדומה ליתר הטבות האתר מהקטגוריות המשויכות: מזון, קולנוע, "כל השאר".
לידיעתך, הטבת הקולנוע האהובה והמוכרת של כרטיס ב־18 ₪ תישאר מחוץ למתחם המועדפים ותמשיך באותה מתכונת של מימוש עד פעמיים בשבוע בכל ימות השבוע (מלבד ימי חמישי) כמובן בהתאם לכמות הזכאויות שלרשותכם בקטגוריה. הטבת סרט ביום חמישי בלבד ב־9 ₪ לכרטיס תיכנס למתחם המועדפים.

מה קורה אם מימשתי את כל הזכאויות שלי באותו חודש?

ההטבות שבמתחם המועדפים נכללות בסך הזכאויות הכולל, לכן, אם מימשת בחודש אחד את כלל הזכאויות שלך, לא ניתן יהיה לבצע מימושים נוספים במתחם המועדפים.
אם מימשת בחודש אחד את כל הזכאויות בקטגוריית מזון לדוגמא, לא ניתן יהיה לבצע מימושים של הטבות מזון במתחם המועדפים אבל ניתן יהיה לממש הטבות אחרות במתחם המשויכות לקטגוריות אחרות בהן יש יתרה.

אם אני מנוי VIP?

כמנוי VIP תוכל להמשיך ליהנות מההטבות הנוספות והבלעדיות המיועדות לך 2 הטבות VIP למנויי הזהב + ו 4 לפלטינום מחוץ למתחם המועדפים. במתחם המועדפים תהיה זכאי לממש בין 5-6 הטבות ע"פ המסלול, ככל שנותרו ברשותך כאלה.

מה קורה עם הטבת הקולנוע?

הטבת הקולנוע האהובה והמוכרת ב־18 ₪ לכרטיס בכל ימות השבוע (מלבד ימי חמישי) תישאר מחוץ למתחם המועדפים, ותמשיך באותה מתכונת של מימוש עד פעמיים בשבוע כמובן בהתאם לכמות הזכאויות שלרשותכם בקטגוריה. הטבת הקולנוע המתייחסת לסרט בכל יום חמישי ב־9 ₪ לכרטיס תיכנס אל מתחם המועדפים בכפוף לכמות הזכאויות העומדת לרשותכם על פי מסלול המנוי לו אתם משויכים.. אם אתה חובב סרטים, במצב החדש תוכל לצפות יותר.

אני מנוי כסף, מהי משמעות המגבלה?

עד היום יכולת לממש הטבות שהיו לרוב מוגבלות במימוש 1 או 2 לחודש להטבה עד למכסת הזכאויות שלך בקטגוריות השונות.
לאחר השינוי, עם פתיחת המתחם החדש, הטבות אלו ירוכזו במקום אחד והמימוש של כלל ההטבות במתחם בחודש, יוגבל לעד 3 פעמים למנוי כסף, בכפוף לכמות הזכאויות העומדת לרשותכם.
כלומר אם תרצה לממש 3 הטבות מקדונלד'ס מסוג ארוחה בשווי 48 ₪ או ארוחת ילדים תוכל לממשה ובתנאי שיש ברשותך יתרת זכאות בקטגוריית המזון
ואם לא, תוכל לממש הטבות אחרות במתחם, כגון סרט ביום חמישי אם יש לך יתרה בקטגוריית הקולנוע.
בגדול, בסך הכל תוכלו לממש פחות הטבות מומלצות, אבל תיהנו מאפשרות לממש את אותה הטבה מומלצת אפילו 3 פעמים

למה עשיתם את השינוי?

• השינוי מפשט ומאפשר גמישות רבה במימוש הטבות. במצב החדש אם אתה מעדיף סוג של הטבה אחת מסויימת, תוכל בשונה מבעבר ליהנות ממנה יותר פעמים.
• ויש כמובן גם את מגוון ההטבות המשתנה שלנו מחוץ למתחם, ותוכל להמשיך וליהנות מהן, בכל מהלך החודש, בהתאם למנוי ולמספר הזכאויות שלך!
• ההטבות במתחם המועדפים ישתנו מעת לעת לפי מלאי, עונתיות ועוד שווה לעקוב.
• המתחם מאוד ברור פשוט וידידותי, קל, מרכז בתוכו את כל מה שווה במקום אחד!

לשאלות ותשובות נוספות לחצו כאן

מנוי פיס - עדכון פרטים

מנוי פיס המבקש לשנות פרטים המחייבים את חתימת המנוי (עפ"י תקנון הגרלות מנוי פיס) - שם מנוי, מספר מנוי, מספר זהות של המנוי, פרטי בנק לחיוב ולזיכוי ו/או -פרטי בנק לזיכוי בלבד, נדרש לשלוח טופס בקשה חתום.
לחצו כאן לעדכון פרטים באזור האישי.

הצטרפו עכשיו למנוי פיס אזור אישי למנויי הפיס הטבות למנויים סל הפרסים המלא עוד שאלות ותשובות צרו קשר