תושב הגליל העליון הגיע לאסוף את הפרס לאחר ארבעה חודשים

110 ימים חיכו לזוכה עד שהגיע לאסוף את הפרס

בבוקר יום חמישי, ה-4/10/2018, לאחר המתנה של ארבעה חודשים, הזוכה מהגרלת הלוטו שהתקיימה ב-16/6/2018, הגיע לאסוף את זכייתו.

הזוכה, גבר בשנות ה-60 לחייו, נשוי ועובד כשכיר המתגורר בגליל העליון, סמוך לעיר מעלות, סיפר: "אני נוהג לשלוח טופס לוטו בדרך כלל שהפרס הראשון גבוה מ-10 מיליון שקלים. רכשתי טופס לוטו רב הגרלתי (עבור 4 הגרלות). לאחר שהתקיימה הגרלה אחת, בה זכיתי בסכום קטן, כמעט וזרקתי את הטופס לפח האשפה. לפני טיסה לחו"ל וטרם הנסיעה, הוצאתי מהארנק את כל המסמכים שאיני זקוק להם, שמתי באחת המגירות בחדר שינה וטסתי לדרכי".

עוד סיפר הזוכה כי לפני שבועות בודדים ביתו הציגה בפניו כתבה שפרסם מפעל הפיס, בה הוא מציין כי עדיין לא הגיע הזוכה. "ביתי אמרה לי: 'זה בטוח אתה!'. אני לא התייחסתי לכך ברצינות, כי שכחתי לחלוטין שברשותי קיים טופס שטרם נבדק".

הזוכה מספר כי כשחזר מחו"ל שכח מהמסמכים, ועד חול המועד סוכות לא פתח את המגירה. בחול המועד כשהיה לו זמן לעשות סדר במגירות, הבחין מזווית העין בטופס הלוטו והחזיר אותו לארנק. מיד לאחר החג ניגש לאחד מביתני הפיס ליד מקום עבודתו ואילו בעל הדוכן אמר לזוכה ההמום "סע מהר למפעל הפיס! יש לך זכייה גדולה שעוד מעט יפוג תוקף קבלתה".

הזוכה הגיע לבית מפעל הפיס וגילה כי הוא הזוכה הנעדר אשר 3 מיליון שקלים חיכו לו במשך ארבעה חודשים. "סיפרתי על הזכייה לאשתי וילדי, עדיין לא החלטנו מה נעשה עם הכסף, אך יש לנו זמן".

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו

מפעל הפיס מוסרים כי ניתן לאסוף את פרס הזכייה, עד שישה חודשים ממועד ההגרלה. יחד עם זאת, במחלקת הזכיות מחכים לזוכה נוסף מהגרלה מספר 3012, שהתקיימה בתאריך ה-5/5/18 בה גם הוא זכה ב-3 מיליון שקלים.