בטקס חגיגי נחנך מרכז טוטו-פיס חדש בביתר עילית

בשבוע שעבר נערך הטקס הרשמי לציון גמר בינוי מרכז טוטו פיס - "מתנ"ס פריימן" ברחוב החוזה מלובלין בביתר עילית.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר, מאיר רובינשטיין, בהשתתפות מנהל אגף הקצאות במפעל הפיס, קובי בנבניסטי וסמנכ"ל הטוטו יואל שביט. מפעל הפיס בשיתוף טוטו ווינר מאפשרים הקמת מרכזי תרבות וספורט בכל רחבי הארץ על מנת לתת מענה הולם לצרכי הרשות וקיום פעילויות קהילתיות תחת קורת גג אחת: פעילויות, תחרויות, חוגים, טקסים ועוד. מרכז הטוטו פיס נבנה הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי מפעל הפיס, הטוטו ומשרד השיכון בעלות כוללת של למעלה מ- 11.5 מיליון ₪.

המבנה מתפרס על שטח של כ- 1300 מ"ר וכולל בתוכו: אולם גדול, יציע עם מאות מקומות ישיבה, לצד חדרים נוספים המתאימים לשלל שימושים.

ראש העיר מאיר רובינשטיין אמר באירוע, כי המתנ"ס ופרויקטים נוספים של הפיס והטוטו בעיר, מהווים מרכזי תרבות מרכזיים בעיר, המשמשים לשלל אירועים. לדבריו, מידת הכרה הטוב היא בסיס ביהדות, והוא מוסר את תודת העיר בשמם של עשרות אלפי ילדי ביתר עילית הנהנים מהמתנ"ס.

מנהל אגף ההקצאות במפעל הפיס, קובי בנבניסטי, אמר באירוע: מפעל הפיס משקיע רבות בביתר עילית במטרה לקדם את רווחת הקהילה ולשפר את רמת חייהם של תושבי העיר. המרכז החדש יאפשר לתושבי המקום ליהנות ברמה הגבוהה ביותר מפעילויות קהילתיות ומגוונות. מפעל הפיס ימשיך להשקיע בעיר ביתר עילית גם בשנים הבאות.


בתמונה: מבנה טוטו פיס לקהילה ולספורט בביתר עילית
בזכות הפיס
30 ביוני 2019

נחנך פארק אלחוארנה בכפר קרע

הפארק נבנה בסיוע מפעל הפיס בהשקעה של למעלה מ- 5 מיליון ₪
30 ביוני 2019

בטקס חגיגי נחנך מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט בעוספיא

מרכז הטוטו פיס נבנה הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי מפעל הפיס, הטוטו ומשרד הפנים בעלות כוללת של למעלה מ- 9.5 מיליון ₪
6 במאי 2019

מפעל הפיס מציג לרשויות המקומיות תכנית חדשה למימון פעילויות בתחום הרווחה והקהילה

ראש עיריית אופקים הרים את הכפפה ויזם את פרוייקט "נגנים צעירים" בעיר
28 באפריל 2019

מפעל הפיס יוצא עם בשורה חדשה לרשויות המקומיות – פיס בלב הקהילה

התכנית נועדה לסייע לרשויות המקומיות במימון תכניות הפעלה לקהילה בתחומים השונים
16 באפריל 2019

מועדון פיס לנוער ובית הפיס לקהילה נחנכו ברחובות

מבנה מועדון הנוער החדש ומבנה המרכז הקהילתי החדש בשכונת רחובות הצעירה, שניהם מרשת חוויות, נחנכו ביום 15/4/19 בטקסים חגיגיים במעמד ראש העיר ובכירים נוספים
לעוד בזכות הפיס