בטקס חגיגי נחנך מרכז טוטו-פיס חדש בביתר עילית

בשבוע שעבר נערך הטקס הרשמי לציון גמר בינוי מרכז טוטו פיס - "מתנ"ס פריימן" ברחוב החוזה מלובלין בביתר עילית.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר, מאיר רובינשטיין, בהשתתפות מנהל אגף הקצאות במפעל הפיס, קובי בנבניסטי וסמנכ"ל הטוטו יואל שביט. מפעל הפיס בשיתוף טוטו ווינר מאפשרים הקמת מרכזי תרבות וספורט בכל רחבי הארץ על מנת לתת מענה הולם לצרכי הרשות וקיום פעילויות קהילתיות תחת קורת גג אחת: פעילויות, תחרויות, חוגים, טקסים ועוד. מרכז הטוטו פיס נבנה הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי מפעל הפיס, הטוטו ומשרד השיכון בעלות כוללת של למעלה מ- 11.5 מיליון ₪.

המבנה מתפרס על שטח של כ- 1300 מ"ר וכולל בתוכו: אולם גדול, יציע עם מאות מקומות ישיבה, לצד חדרים נוספים המתאימים לשלל שימושים.

ראש העיר מאיר רובינשטיין אמר באירוע, כי המתנ"ס ופרויקטים נוספים של הפיס והטוטו בעיר, מהווים מרכזי תרבות מרכזיים בעיר, המשמשים לשלל אירועים. לדבריו, מידת הכרה הטוב היא בסיס ביהדות, והוא מוסר את תודת העיר בשמם של עשרות אלפי ילדי ביתר עילית הנהנים מהמתנ"ס.

מנהל אגף ההקצאות במפעל הפיס, קובי בנבניסטי, אמר באירוע: מפעל הפיס משקיע רבות בביתר עילית במטרה לקדם את רווחת הקהילה ולשפר את רמת חייהם של תושבי העיר. המרכז החדש יאפשר לתושבי המקום ליהנות ברמה הגבוהה ביותר מפעילויות קהילתיות ומגוונות. מפעל הפיס ימשיך להשקיע בעיר ביתר עילית גם בשנים הבאות.


בתמונה: מבנה טוטו פיס לקהילה ולספורט בביתר עילית
בזכות הפיס
29 ביוני 2020

עיריית ירושלים בשיתוף מפעל הפיס השיקה היכל תרבות חדש

היכל פיס לתרבות ואומנויות ירושלים הוא פרויקט ענק של עיריית ירושלים ומפעל הפיס שעלותו כ- 40 מיליון ₪. היכל התרבות החדש כולל אודיטוריום מרכזי בן 400 מקומות למופעי תיאטרון רפרטוארי, מוזיקה, מחול ועוד
17 ביוני 2020

סדנאות נפלאות

נחנכו סדנאות הלמידה בגימנסיה הרצוג בחולון. שיפוץ מתחם הסדנאות התאפשר הודות לסיוע נרחב של מפעל הפיס בעלות של למעלה מארבעה מיליון שקלים
5 במרץ 2020

בית חדש לתושבי העיר הצעירים ברעננה

עיריית רעננה השיקה את "המתחם – מרכז פיס לצעירים רעננה"
4 במרץ 2020

בהשקעה של 10 מיליון ₪ נחנך מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט, נעם נריה בלוד

מנהל אגף הקצאות במפעל הפיס, קובי בנבניסטי: "מפעל הפיס גאה להיות שותף מרכזי בהקמתם של מבני טוטו - פיס בכל רחבי הארץ למען קידום הספורט והקהילה".
6 בפברואר 2020

מפעל הפיס יממן תכניות חברתיות למען שורדי השואה ובני הדור השני בפתח תקוה

המרכז העירוני להנצחת השואה בפתח תקוה, מקיים פעילויות לתיעוד סיפורי הניצולים והנצחת הנספים. למרכז תפקיד חשוב בשימור הזיכרון והנחלתו לדורות הבאים במסגרת הציווי "לזכור ולא לשכוח"
לעוד בזכות הפיס