יום של זכיות בלוטו

למשרדי מפעל הפיס הגיע בבוקר יום שלישי, ה-28/5/0219 הזוכה בפרס הראשון בלוטו על סך 10 מיליון ו-11 אלף שקלים בהגרלה שהתקיימה בתאריך 21/5/2019.

הזוכה, או למעשה, הזוכים, הינם שלושה חברים מאזור הדרום שמילאו יחד טופס לוטו רגיל בעלות של 40 ₪ . אך את הזכייה הגיע רק אחד מהם לאסוף.

השלושה, חברים בגילאי ה-60 שעבדו פעם יחד, גרים היום במקומות שונים ברחבי הארץ, ממלאים כבר עשר שנים את אותם מספרים וחולמים "לסדר את הילדים בעתיד".

שניים מהחברים גילו על הזכייה והחליטו לערוך מסיבה ושם לבשר זאת לחבר השלישי. "גם לאשתי עדיין לא סיפרתי על הזכייה, ברגע שייכנס הכסף אספר לה".

"לקח לי שבוע להגיע לאסוף את הפרס", הוא מספר, "ולמה? כי הבוס שלי לא אישר לי לצאת לסידורים, בסוף הבנתי שאין ברירה, החלטתי לקחת יום חופש והגעתי למפעל הפיס לאסוף את הפרס".

השלושה מתכננים לשמור חלק מהכסף בצד לטובת עתיד ילדיהם ובשאר לטוס לטייל יחד בחו"ל.

"כבר כמעט התייאשתי", אמר הזוכה, "רציתי להפסיק למלא וחבריי שכנעו אותי- בסוף השכנועים השתלמו וזכינו".

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו

גם הזוכה בפרס השני מהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת 25/5/19 הגיע הבוקר לאסוף את זכייתו על סך מיליון וחצי שקלים.

הזוכה, בשנות החמישים לחייו מאזור השרון, מילא טופס לוטו רגיל בעלות 46 ₪.

"ברגע שגיליתי על הזכייה התרגשתי מאוד ורצתי לספר לאשתי. התגובה הראשונה שלה הייתה – אני רוצה לקנות רכב חדש. עניתי לה – את תקבלי רכב חדש לפני הכל".

הזוכה מספר כי גם הוא התעכב באיסוף הזכייה בגלל מחויבויות בעבודה. "לשלושת ילדיי כבר עזרתי בחיים והם די מסודרים" סיכם הזוכה, "מה שנשאר זה לקנות רכב חדש לאשתי וליהנות מהכסף".

בתמונה: הזוכה בפרס השני בלוטו