קנו כרטיס בחמישה שקלים ושמונים אגורות וזכו ב-25 מיליון ₪

הזוכים בהגרלת הלוטו שהתקיימה בתאריך 20/6/2019 – הגיעו בבוקר יום ראשון (ה-23/6/2019) לבית מפעל הפיס על מנת לקבל את זכייתם על סך 25 מיליון שקלים.

הזוכים הם בני זוג מהצפון בשנות ה-60 לחייהם. האישה, שסובלת מבעיות בריאותיות בשנים האחרונות, ממלאת לוטו כבר שנים ובעלה לא היה בעניין. "תמיד ניסיתי לשכנע אותו להשתתף איתי בחוויה, ביקשתי שיזרוק אפילו מספר אחד והוא לא רצה. הייתי עוקבת אחרי פרסומים על זוכים בעיתונות וניסיתי לדמיין את עצמי מחזיקה צ'ק על סך כמה מיליונים". בתקופה האחרונה מצבה של האישה החמיר והיא לא מילאה לוטו, פשוט לא היה לה מצב רוח לזה. בעלה, שרצה לשמח אותה בתקופה הזאת, רכש טופס של שתי טבלאות בעלות של 5.80 ₪, והגיע איתו הביתה.

הזוכה מספר: "הייתי בטוח שזה ישמח אותה וניסיתי לשכנע אותה למלא את המספרים יחד איתי, אני הרי לא יודע איך עושים את בכלל. אבל היא לא רצתה לשתף פעולה", אשתו מוסיפה: "הוא בא אלי עם טופס שמסומנים בו רק חמישה מספרים. צחקתי ואמרתי לו איפה להוסיף עוד מספר".

בשידור ההגרלה הזוג בכלל לא צפה כי שכחו שבכלל מילאו טופס. ביום שישי הגיעו לדוכן שממנו קנו את הכרטיס וביקשו לבדוק את הכרטיס. "האישה בדוכן אמרה לנו שהטופס זכה ושעלינו לגשת למפעל הפיס."
בבוקר יום ראשון, ה-23/6/2019 הגיע הזוג המקסים עם רכבת מהצפון היישר למשרדי מפעל הפיס ורק שם גילו את גודל הזכייה שעמד על 25 מיליון ₪.

"אין לנו בית ואין לנו רכב", סיפר הזוכה, "עכשיו יהיה לנו יותר קל". הם הוסיפו: "זה יוכל לסייע לנו מאוד גם בנושא הבריאותי ואני מתרגשת מכך." גם במפעל הפיס התרגשו מאד מהסיפור ולא נותרה כמעט עין יבשה אחת בחדר.

הזוכים קיבלו החלטה לא לספר על הזכייה לאף אחד אפילו לא לילדיהם ולהשתמש בכסף באופן שקט ומושכל. מה שכן, הם כבר יודעים שבחופש הגדול הזה יוכלו לפנק את כל המשפחה כמו שלא עשו מעולם.

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו
סיפורי זוכים
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
לעוד סיפורי זוכים