שנת הלימודים הקרובה נפתחת בבשורה גדולה לילדי הגנים בבית שמש: עיריית בית שמש ומפעל הפיס ישפצו בכ- 4.5 מיליון ₪

שנת הלימודים הקרובה נפתחת בבשורה גדולה לילדי הגנים ברחבי העיר בית שמש. עיריית בית שמש ומפעל הפיס ישפצו בכ- 4.5 מיליון ₪ את גני הילדים; לרבות: הצללה של 50 מ"ר בגני הילדים ברחבי העיר, התקנת מתקני חצר חדשים, שיפוצים בגני הילדים ובחצרותיהם ברחבי העיר והתקנת משטחי דשא סינטטי בגני הילדים.

ראש עיריית בית שמש והממונה על תחום החינוך, ד"ר עליזה בלוך: "ילדי הגיל הרך עומדים בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן החלטנו להשקיע השנה כסף רב בשיפוץ גני הילדים, במתקנים ועוד. מגיע לילדי הגנים בעיר סביבה ראויה, בטוחה וטובה לגדול בה. אני מודה לחבר המועצה, שלום אדרי, למפעל הפיס בראשותו של אביגדור יצחקי, ולמנהל בינוי ומשק חינוכי בעירייה, ישראל פרץ".

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי: "מפעל הפיס משקיע משאבים רבים בעיר בית שמש  וימשיך לעשות זאת גם בשנים הבאות. אנחנו גאים בכל הפרויקטים המשותפים שהובלנו עם הרשות המקומית במגוון תחומים בעיר שכל מטרתם היא לשפר את איכות חייהם של תושבי בית שמש. אני סמוך ובטוח שכל ילדי העיר ייהנו מהגנים החדשים והמוצללים ומאחל להם המשך חופש נעים ושנת לימודים מוצלחת".

בזכות הפיס
19 בינואר 2020

מפעל הפיס העניק 3.4 מיליון ₪ לקידום תכניות חברתיות בבאר שבע

במסגרת פרויקט "פיס בלב הקהילה" שמטרתו לקדם תכניות חברתיות, תכניות רווחה, תכניות קהילה נוער וצעירים רבות ומגוונות לרווחת תושבי העיר, העניק מפעל הפיס לעיריית באר שבע, בשנת 2019, מענק בסך 3.4 מיליון ₪
5 בינואר 2020

הפעלת מוקד לשירותי רפואה דחופה גם בשעות הלילה בערערה בנגב

מיזם משותף של הרשות המקומית, משרד הבריאות ומפעל הפיס להפעלת מוקד שייתן מענה רפואי לתושבי האזור גם לאחר שעות הפעילות של קופות החולים
5 בינואר 2020

אולם הספורט המודרני והמשודרג נחנך בהר חברון

הקמת האולם התאפשרה הודות לסיוע משמעותי בעלויות ההקמה שניתן על ידי מפעל הפיס בסך של 6.4 מיליון ₪
12 בדצמבר 2019

נחנך מרכז קהילה, ספורט ופנאי בשכונת האגמים בנתניה

המרכז החדשני הוקם על ידי העירייה, במימון מפעל הפיס, בהשקעה של למעלה מ – 10 מיליון שקלים
9 בדצמבר 2019

במעמד ראש העיר ונציגת מפעל הפיס נחנכה הגלריה העירונית החדשה לאמנות עכשווית ברמת השרון

מפעל הפיס הקצה סכום של כ- 9 מיליון שקלים לטובת הפרויקט
לעוד בזכות הפיס