3 זוכים חדשים נולדו מהגרלת הלוטו זכו בסכום כולל של מעל ל- 18 מיליון ₪

לפעמים חלומות מתגשמים בגימטרייה

הזוכה בפרס הראשון בלוטו, על סך 15 מיליון ₪, מהגרלת הלוטו שהתקיימה בתאריך 19/10/19 הינו תושב הצפון כבן 60, נשוי עם 2 ילדים, אשר עלה ארצה לפני כ- 30 שנים,  הזוכה מילא 6 טבלאות בעלות של 18 ₪.

מסתבר שהזוכה ממלא כבר 5 שנים בעקביות את אותם המספרים, המשקפים בגימטרייה את שם מקום עבודתו הראשון בברה"מ לשעבר, עליו הרבה לחלום. בשל המשמעות הרבה והקשר הנוסטלגי שיש למקום זה עבורו, הוא 'תירגם' בעקביות ובנחישות את חלומו - למספרים. החלום התגשם וההשראה אפשרה לו ליהנות מסכום גבוה במיוחד, אשר יאפשר לו להגשים חלומות נוספים....     

את הזכייה הגדולה הוא גילה כשהגיע לעבודה כבכל יום ונכנס לאתר הפיס לבדוק את המספרים שעלו בהגרלה. הזוכה סיפר כי התרגש מאד ולקח לו מס' דקות 'להסדיר את הדופק'. לאחר מכן התקשר לספר לאשתו וביקש ממנה 'שלא תתעלף'...

מה יעשה עם הכסף? לדבריו יסגור סוף סוף את המשכנתא ויעזור לילדים להתבסס כלכלית. עוד ציין הזוכה כי בנו הבכור עומד להינשא בקרוב והבן הנוסף מתחיל בקרוב ללמוד באוניברסיטה.

פתח שערי שמיים

הזוכה בפרס השני בלוטו על סך של כ 1.1 מיליון שקלים, מהגרלת הלוטו שהתקיימה בתאריך 19/10/19. הינו תושב ראשל"צ + 2 ילדים, מילא טופס שיטתי 8 באמצעות הלוטומט בעלות של 90 ₪.

סיפור חייו של הזוכה מורכב. לאחרונה הוא נפל קורבן לעוקץ במסגרת עבודתו, כאשר לקוח שהיה חייב לו סכום נכבד של כסף, פשט רגל.

לפני ראש השנה הוא הרגיש צורך להתחבר לאמונתו ולהתקרב לדת. בשבת, ליל הושענה רבה, החליט שהוא צריך להתבודד. הוא התפלל במשך כל הלילה בסוכה  שייעשה צדק ושיקרו לו דברים טובים ולמחרת ערב החג הלך לדוכן שבו מילא את הטופס וגילה שזכה. מרגע היוודע הזכייה הוא שיתף מיד את בת זוגו וילדיו.

המוטו שלו: 'אין קיצורי דרך, צריך לעבוד קשה, להודות ליקום ולהאמין'. באופן מדהים - הוא זכה באותו הסכום  שהלקוח חייב לו...

מסתבר, שזו לא הזכייה הראשונה שלו. בעבר הוא זכה ב 50,000 ₪ במנוי פיס ובקיץ האחרון זכה בנסיעה לניו יורק במסגרת מנוי פיס.

יש לציין כי באותה הגרלה הייתה זכייה נוספת  בפרס השני בדאבל לוטו בסכום של 2.250 מיליון ₪. במפעל הפיס עדיין מחכים לזוכה.

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪ (במקום 4 מיליון) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון).

דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

בתמונה: הזוכה בפרס השני בלוטו