בזכות 'תחושת בטן טובה' מילא לוטו וזכה ב-8 מיליון ₪

למשרדי מפעל הפיס הגיע בתאריך ה-30/10/19 הזוכה בפרס הראשון בלוטו בסך 8 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 29/10/19.

הזוכה בן 60 מאזור ירושלים, נשוי +  3, שכיר בתחום הרכב, מספר שביום ההגרלה הייתה לו 'תחושת בטן טובה' ולכן הוא הלך לנקודת מכירה אקראית למלא טופס לוטו.

כשהתעורר בשעות הבוקר המוקדמות, הזוכה נכנס לאתר מפעל הפיס לבדוק את תוצאות ההגרלה. "המספרים נראו לי מוכרים", סיפר הזוכה בהתרגשות והוסיף: "כשראיתי את התוצאה ואת טבלת סל הפרסים, התחלתי להפנים שאולי אני הוא הזוכה בפרס הגדול. מיד השוויתי את התוצאות מול הטופס שלי והתברר לי שאכן, אני הוא הזוכה!".

כבר באותו הבוקר הוא הציע לאשתו, שמנהלת עסק עצמאי, לאזן את שעות העבודה ולנוח והיא לא הבינה למה, שכן הוא לא סיפר לה על הזכייה ברגעים אלה.

מסתבר, שלפני זמן לא רב, אשתו של הזוכה עברה ניתוח, ולכן היא הניחה שבשל מצבה הרפואי הרגיש, הוא דואג לבריאותה ומעדיף שתנוח יותר. בהמשך הוא כמובן שיתף אותה בדבר הזכייה והיא הבינה, שבנוסף לדאגתו לשלומה - גם מצבם הכלכלי החדש יאפשר להם כעת להתרווח.

כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם כספי הזכייה ענה: "קודם כל אני מתכוון לדאוג לבנותיי, שייהנו אף הן מרווחה כלכלית. כמו כן אני מתכנן להכניס ספר תורה על שם הוריי לבית הכנסת ופשוט ליהנות מהכסף".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס הראשון בלוטו
סיפורי זוכים
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
לעוד סיפורי זוכים