נחנך מרכז קהילה, ספורט ופנאי בשכונת האגמים בנתניה

במעמד ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר ומנהלת מחלקת מבני פיס במפעל הפיס, עירית בן מנחם – התקיים ביום חמישי האחרון טקס חנוכה חגיגי של מרכז הקהילה, הספורט והפנאי שהוקם בבית הספר דוידי בשכונת האגמים בעיר. המרכז החדשני הוקם על ידי העירייה, במימון מפעל הפיס, בהשקעה של למעלה מ – 10 מיליון שקלים.

המבנה מכיל אולם ספורט למשחקי כדור ופעילויות ספורט נוספות וכן אולם סטודיו וחדרי ספח ובהם: חדר המיועד לתנועה ומחול וחדר המיועד לאומנויות הלחימה. האולם נבנה בסטנדרטים גבוהים כולל מזגן וריצפת פרקט משובחת וכן מחיצה לחלוקת האולם לשתי יחידות לימוד ואימון נפרדות.

האולם משמש בשעות הבוקר את ביה"ס ובשעות אחה"צ והערב משמש כמרכז קהילה, ספורט ופנאי לפעילות חוגית וקהילתית
המרכז מציע מגוון חוגים כגון: שחמט, אלקטרוניקה, הכנה לכיתה א', זומבה, יוגה, קפוארה, בלט וג'אז, התעמלות אמנותית , כדורסל בנים ובנות ועוד. כמו גם פועלת במרכז תנועת הילדים החדשה "בומרנג" ומעת לעת פעילויות ואירועים לכל קהילת שכונת אגמים.
יצוין כי תוך פרק זמן קצר מאז פועל מרכז הקהילה, ספורט ופנאי משתתפים בפעילות החוגית יותר מ-500 פעילים ופעילות רשומים.

בדבריה, העלתה ראש העיר, מרים פיירברג-איכר על נס את אישיותו המיוחדת והייחודית של דוידי שמצאה את ביטוייה במגוון התפקידים שביצע, כמודל של אהבת הארץ, נחישות, אומץ, עשייה חינוכית וחתירה למצויינות בחייו הצבאיים והאזרחיים גם יחד, מה שהביא אותה לקרוא לבית הספר על שמו.

מנהלת מחלקת מבני פיס במפעל הפיס, עירית בן מנחם: "מפעל הפיס משקיע משאבים רבים בעיר נתניה ומקיים שיתוף פעולה פורה עם העירייה במטרה לשפר את איכות חייהם של תושבי העיר. מדובר בפרויקט ייחודי המשלב אולם ספורט ומתחם של חדרי חוגים שישרת את תושבי שכונת אגמים שעד כה לא היה ברשותם מבנה מתאים לשימושים אלה".

בתמונה: בית הפיס לקהילה בשכונת האגמים, נתניה

בטכס השתתפו מ"מ ראש העיר, אלי דלל, חבר המועצה, הממונה על החינוך, עקיבא יצחקי, חברת המועצה טלי מולנר וחבר המועצה אהרן אורגד, מנכ"ל העירייה, יורם כהן, מבקר העירייה, דב כץ, מנהלת אגף משאבי אנוש, חיה שניידר, מהנדס העירייה ארז טל, ראש מינהל תפעול, ליזי אורון, מנהל אגף הספורט, מוטי שעיבי ומנכ"ל "רגעים", משה קייזלר.

בזכות הפיס
29 ביוני 2020

עיריית ירושלים בשיתוף מפעל הפיס השיקה היכל תרבות חדש

היכל פיס לתרבות ואומנויות ירושלים הוא פרויקט ענק של עיריית ירושלים ומפעל הפיס שעלותו כ- 40 מיליון ₪. היכל התרבות החדש כולל אודיטוריום מרכזי בן 400 מקומות למופעי תיאטרון רפרטוארי, מוזיקה, מחול ועוד
17 ביוני 2020

סדנאות נפלאות

נחנכו סדנאות הלמידה בגימנסיה הרצוג בחולון. שיפוץ מתחם הסדנאות התאפשר הודות לסיוע נרחב של מפעל הפיס בעלות של למעלה מארבעה מיליון שקלים
5 במרץ 2020

בית חדש לתושבי העיר הצעירים ברעננה

עיריית רעננה השיקה את "המתחם – מרכז פיס לצעירים רעננה"
4 במרץ 2020

בהשקעה של 10 מיליון ₪ נחנך מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט, נעם נריה בלוד

מנהל אגף הקצאות במפעל הפיס, קובי בנבניסטי: "מפעל הפיס גאה להיות שותף מרכזי בהקמתם של מבני טוטו - פיס בכל רחבי הארץ למען קידום הספורט והקהילה".
6 בפברואר 2020

מפעל הפיס יממן תכניות חברתיות למען שורדי השואה ובני הדור השני בפתח תקוה

המרכז העירוני להנצחת השואה בפתח תקוה, מקיים פעילויות לתיעוד סיפורי הניצולים והנצחת הנספים. למרכז תפקיד חשוב בשימור הזיכרון והנחלתו לדורות הבאים במסגרת הציווי "לזכור ולא לשכוח"
לעוד בזכות הפיס