הזוכה ב- 2 מיליון ₪ הגיע לקבל את הפרס בלוטו באיחור של חצי שנה

בתחילת השבוע הגיע למשרדי מפעל הפיס זוכה נרגש מהגרלה שנערכה לפני כמעט חצי שנה, ב 29/6/2019. הזוכה, בשנות ה- 50 לחייו, מילא טופס לוטומט ב 29 ₪ וזכה בפרס של - 2 מיליון ₪.

הזוכה הגיע למשרדי מפעל הפיס והיה נרגש מאד לאסוף את הפרס ממש מספר ימים לפני סיום מועד המימוש הרשמי. כשנשאל הזוכה, איפה היית כל הזמן הזה? ענה כי עבר תקופה לא פשוטה בחייו, לא סיפר על זכייתו לאיש ושמר על טופס הזכייה מכל משמר בכספת שבביתו.

כשנשאל האם חשב על הזכייה במהלך כל הזמן הזה? סיפר כי בזמן שעמד לרשותו עד שהגיע לבית מפעל הפיס – סיפר הזוכה כי תכנן היטב מה יעשה עם הכסף:"החלטתי לייעד את כספי הזכייה לטובת הפנסיה שלי על מנת שלא אצטרך לדאוג לעתידי". עוד הוסיף, כי הוא מתכנן לפתח תחביב ספורטיבי שעליו חלם כבר הרבה שנים.

המוטו של הזוכה המאושר: "אם אדם מאמין מספיק בחלומות שלו - הם יתגשמו". החלום שלו הוא לזכות שוב ואולי אפילו בפרס גדול יותר והוא אכן מאמין שזה רק עניין של זמן עד שזה יקרה. את השיחה קינח הזוכה הפיוטי בעוד משפט מעורר השראה: "התקווה מתה אחרונה".

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "חיכינו וציפינו לזוכה ואף פרסמנו קריאה לזוכים בתקווה שתהיה היענות מהירה למימוש הפרס. אנו שמחים מאד שהזוכה הגיע לקחת את הפרס, בדקה ה- 90 אבל עדיין בזמן, אף פעם לא מאוחר ליהנות מזכייה ולהצליח לחשב מסלול מחדש לטובה".

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו
סיפורי זוכים
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
לעוד סיפורי זוכים