פעמיים ח"י זיכו את הזוג הצעיר ב- 40 מיליון ₪ ובתואר הזוכים 'הזריזים' ביותר

זוג צעיר בשנות השלושים לחייו הגיע לבית מפעל הפיס נרגש ביותר, מספר שעות לאחר שגילה על זכייתו, ובכך שברו שיא בהגעה המהירה ביותר לאחר זכייה כה משמעותית.

הזוכה, אשר ניכר כי עדיין לא עיכל את גודל הזכייה, מילא טופס ב- 36 ₪ (פעמיים ח"י) וזכה ב- 40,000,000 ₪ אחרי מספר שבועות שבו הפרס בלוטו עומד על המקסימום ולא היו זוכים.

הזוכה, אדם מאמין מאד, סיפר: "חלמתי שלוש פעמים במהלך חיי שאני זוכה בלוטו. מדובר במספרים שאני ממלא באופן קבוע במשך תקופה ארוכה. בשבוע שעבר לא מילאתי טופס. השבוע אמרתי לעצמי שאני חייב למלא מכמה סיבות: ראשית, לקראת חג החנוכה – חג הניסים. ואכן לקחנו את הפרס בנר הראשון של חנוכה. שנית, פרשת השבוע עוסקת ביוסף בעל החלומות...".

איך הזוג גילה על הזכייה?
הבוקר הזוכה לקח את שלושת ילדיו לגן ולבית הספר ונסע לפגישה עסקית. לפני תחילת הפגישה הוא הסתכל האם יש זוכים בהגרלה וגילה שמישהו לקח את הפרס הראשון. עוד הוא מספר: "אמרתי לעצמי, המספרים נראים לי מאד מוכרים. הוצאתי את הטופס. התחלתי לבדוק את המספרים וקצב דפיקות הלב שלי עלה בהתאם. ביקשתי סליחה מהמארח ורצתי הביתה...".

אישתו מספרת: "הייתי בבית אחרי יום מחלה. פתאום אני שומעת את הדלת נפתחת ואמרתי לעצמי: 'מה הוא עושה פה באמצע היום? שילך לעבוד'. בעלי אמר לי: 'שבי, אני צריך לספר לך משהו'. כשהוא הוציא את הטופס והראה לי לא האמנתי. הוא מיד אמר לי: 'קומי אנחנו הולכים'. הייתי בשוק וחשבתי שזאת טעות ושנתבדה. הרגע שבו התחלתי להאמין היה רק כשהגענו לבית מפעל הפיס. אני עדיין לא מעכלת את הסכום הזה".

מה יעשו עם הכסף?
האישה מספרת: "אין לנו בית משלנו והבית שאנחנו שוכרים הוא קטן. כל הזמן אני אומרת לילדים שלי שאוהבים לארח את חבריהם – אין מקום בבית. החלום שלי הוא לקנות בית גדול עם גינה ושנוכל לארח בו כמה שנרצה".

הזוכה הוסיף שכרגע הוא עוד לא עושה תכניות. "אני רוצה להתייעץ עם מומחים. לעשות הכל לאט לאט ובזהירות ובשכל רב. בכל מקרה אני כן יודע מה הדבר הראשון שנעשה עם הכסף: ניתן מעשר לנזקקים."

את הדברים הללו אמרו הזוכים בעודם ממהרים לאסוף את הילדים מהגן לקראת הדלקת נר חגיגי של חנוכה....

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "התרגשנו היום במיוחד לשמח זוג צעיר עם ילדים ולהוסיף, באמצעות זכייה משמעותית זו, עוד אור לחייהם בחג החנוכה הבא עלינו לטובה. אני שמחה על ההגעה המהירה והמיידית ועל כך שהזוג ייהנה במהרה מהזכייה ואף יתרום חלק נכבד ממנה בחזרה לחברה".

בתמונה: הזוכים בפרס הראשון בלוטו ביחד עם דפנה  נעים-שאול, סמנכ"לית השיווק, מכירות ופרסום של מפעל הפיס

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪ (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪). דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
לעוד סיפורי זוכים