מענק שחרור

הזוכים זכו בהגרלת לוטו שנערכה במוצ"ש, ה-11/1/2020, בפרס השני בדאבל לוטו, וגרפו לכיסם סכום נאה על סך 1.5 מיליון ₪.

הזוכים, אב ובן, מאזור הדרום, סיפרו:
האב: "אני ממלא בקביעות כבר 15 שנה טופס עם מספרים קבועים. מעת לעת, מתלווה אלי בני, שהינו חייל משוחרר טרי, ואני מבקש ממנו למלא טופס נוסף. הוא תמיד בוחר מספרים אקראיים ללא משמעויות מיוחדות עבורו. וזה הטופס שהביא לנו את הזכייה!".

יום לאחר ההגרלה, הגיע האב לנקודת המכירה של מפעל הפיס, ובה ראה פרסום של המספרים הזוכים ואת טבלת הזוכים. האב בדק את הטופס והבין כי זכה בפרס.

"הייתי בהלם שאני מחזיק את הטופס הזוכה ביד, וישר יצאתי לרחוב והתקשרתי לבני לעדכן אותו. מיד לאחר מכן, ברכתי: 'שהכל נהייה בדברו'. אני מאמין שהכל זה מלמעלה".

הבן, שלפני חודשים ספורים השתחרר משירות קרבי הוסיף: "דבר ראשון שעלה לי בראש שהבנתי שזכינו היה לסייע כלכלית למשפחתי הקרובה, במיוחד לאור העבודה שממש בקרוב אחד מאחיי עומד להתחתן, ובמקום חתונה צנועה ואינטימית, נסייע להפיק אירוע גדול ושמח. אין כמו לשמח חתן וכלה ביום חתונתם!".

כשנשאלו מה בכוונתם לעשות עם יתרת כספי הזכייה, ענה הבן: "דבר ראשון אני רוצה לצאת לטיול אחרי צבא בדרום אמריקה. לשמחתי הרבה מאוד, כשאשוב לא אצטרך לחפש 'עבודה מועדפת' על מנת לממן את לימודי האקדמיים, ואוכל להירשם ללימודים עם שקט נפשי".

עד כה שיתפו בדבר הזכייה רק את האם, שעדיין לא מאמינה שאכן הם זכו. "היא תאמין רק אחרי שהיא תראה את הצ'ק", אמר האב.

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "התרגשנו היום במיוחד לשמח את הזוכים, בפתחה של שנה אזרחית חדשה הבאה עלינו לטובה ומסמנת עבורם התחלה חדשה".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון ₪) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪ (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

סיפורי זוכים
26 בינואר 2020

שינוי מגמה?

שנת 2019 הסתיימה עם רוב גברי של זוכי הלוטו. לעומת זאת, שנת 2020 התחילה בסימן נשי, כאשר שבוע סגרירי וחורפי במיוחד, אבל מלא בשמחה ומזל - הוליד שתי זוכות חדשות
8 בינואר 2020

סיכום שנת 2019 בלוטו - 57 מיליונרים חדשים זכו במעל מיליון ₪ כל אחד

בשנת 2019 בלטו זכיות של צעירים, בני פחות מ- 40, והיא מוכתרת כשנת 'הזוכים הסוליסטים'
6 בינואר 2020

המזל היכה פעמיים

הזוכה בפרס השני בהגרלת הלוטו חלם בעבר על המספרים הזוכים וזכה לפני שנים רבות בפרס נאה והחליט להתמיד ולהמשיך לשלוח טפסים. ההתמדה השתלמה כשזכה בפרס השני בלוטו על סך 1.5 מיליון ₪
30 בדצמבר 2019

נס של סוף החג, שהתחיל בשולחן שבת ערוך במדויק

בערב שישי, בזמן שסייעה לחברה קרובה לערוך את השולחן לקראת סעודת השבת, קיבלה סוג של מסר עליון
23 בדצמבר 2019

פעמיים ח"י זיכו את הזוג הצעיר ב- 40 מיליון ₪ ובתואר הזוכים 'הזריזים' ביותר

זוג צעיר בשנות השלושים לחייו הגיע לבית מפעל הפיס נרגש ביותר, מספר שעות לאחר שגילה על זכייתו, ובכך שברו שיא בהגעה המהירה ביותר לאחר זכייה כה משמעותית
לעוד סיפורי זוכים