מפעל הפיס העניק 3.4 מיליון ₪ לקידום תכניות חברתיות בבאר שבע

במסגרת פרויקט "פיס בלב הקהילה" שמטרתו לקדם תכניות חברתיות, תכניות רווחה, תכניות קהילה נוער וצעירים רבות ומגוונות לרווחת תושבי העיר, העניק מפעל הפיס לעיריית באר שבע, בשנת 2019, מענק בסך 3.4 מיליון שקלים.

המענק סייע בין היתר בהשתתפות במימון תכנית העשרה למרכזי מצוינות שמוביל ראש העיר, מר רוביק דנילוביץ. כידוע, בבאר שבע פועלים חמישה מרכזי מצוינות בשלל תחומים: תיאטרון, מדעים וטכנולוגיה, ספורט, מוסיקה, מנהיגות ומעורבות חברתית.

המרכזים פועלים בכל שכבות הגיל (מגילאי הגן ועד יב') ומזמנים לתלמידים מגוון הזדמנויות ללמידה, העשרה, שיפור כישרונות ופיתוח מצוינות בתחומים השונים. כמו כן, הושקע המענק בקידום תכניות נוספות ובהן: טיפול בילדים ונוער בסיכון, קידום הישגים לאוכלוסיות השונות, עיר ללא אלימות, תכניות של הרשות למלחמה בסמים, תכניות הדרכה ואימון תעסוקתי וכן באירועי שיא לכלל מועדוני הנוער, סדנאות העצמה, הכשרות וסדנאות עבור בני נוער בתחום השירות המשמעותי ומגוון תכניות נוספות.

ראש העיר באר שבע, מר רוביק דנילוביץ': "אני מודה למפעל הפיס על ההשקעה והתמיכה שמסייעת לנו בקידום תכניות קהילתיות וחברתיות לרווחת תושבי העיר".

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי: "מפעל הפיס גאה להמשיך ולהוביל את "פיס בלב הקהילה" במסגרתו הרשויות המקומיות מנצלות את הקצאות מפעל בפיס לא רק לצורך מבנים אלא גם לתכניות הפעלה בתחומי הרווחה ובדגש על האוכלוסיות שהכי זקוקות לו. מפעל הפיס ימשיך להעמיק את ההשקעה בתחומים אלה גם בשנים הבאות יחד עם הרשויות המקומיות ובדגש על ערי הפריפריה. אני מודה לראש העיר באר שבע, מר רוביק דנילוביץ' על שיתוף הפעולה הפורה ועל ההירתמות המיידית לכל תכנית שיכולה להיטיב עם תושבי העיר".

בזכות הפיס
29 ביוני 2020

עיריית ירושלים בשיתוף מפעל הפיס השיקה היכל תרבות חדש

היכל פיס לתרבות ואומנויות ירושלים הוא פרויקט ענק של עיריית ירושלים ומפעל הפיס שעלותו כ- 40 מיליון ₪. היכל התרבות החדש כולל אודיטוריום מרכזי בן 400 מקומות למופעי תיאטרון רפרטוארי, מוזיקה, מחול ועוד
17 ביוני 2020

סדנאות נפלאות

נחנכו סדנאות הלמידה בגימנסיה הרצוג בחולון. שיפוץ מתחם הסדנאות התאפשר הודות לסיוע נרחב של מפעל הפיס בעלות של למעלה מארבעה מיליון שקלים
5 במרץ 2020

בית חדש לתושבי העיר הצעירים ברעננה

עיריית רעננה השיקה את "המתחם – מרכז פיס לצעירים רעננה"
4 במרץ 2020

בהשקעה של 10 מיליון ₪ נחנך מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט, נעם נריה בלוד

מנהל אגף הקצאות במפעל הפיס, קובי בנבניסטי: "מפעל הפיס גאה להיות שותף מרכזי בהקמתם של מבני טוטו - פיס בכל רחבי הארץ למען קידום הספורט והקהילה".
6 בפברואר 2020

מפעל הפיס יממן תכניות חברתיות למען שורדי השואה ובני הדור השני בפתח תקוה

המרכז העירוני להנצחת השואה בפתח תקוה, מקיים פעילויות לתיעוד סיפורי הניצולים והנצחת הנספים. למרכז תפקיד חשוב בשימור הזיכרון והנחלתו לדורות הבאים במסגרת הציווי "לזכור ולא לשכוח"
לעוד בזכות הפיס