אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום  7/7/2020.

הזוכה הינו גבר בשנות ה- 50 לחייו ועצמאי בתחום העיצוב הגיע לבית מפעל הפיס ובשונה מזוכים רבים היה נראה מאופק מאד בתגובה לזכייה. הוא סיפר שהוא ממלא טופס לוטו מדי שבוע באופן קבוע: "אין לי שיטה או מספרי מזל מיוחדים שאני ממלא. לפעמים אני בוחר למלא מספרים אקראיים ולפעמים אני ממלא בכלל 'לוטומט'. כנראה שלפעמים לא צריך להתמקד בשיטה אחת, שכן כבר זכיתי פעמיים בעבר בסכומים 'קטנים' של 15,000 ₪", סיפר הזוכה בחיוך.

עוד סיפר הזוכה שהוא בודק את הטפסים אחת לחודש, ושכבר השתעשע לא פעם ברעיון - כיצד יגיב כשיזכה ביום מן הימים. למרות כל התסריטים שהיו לו, הזוכה סיפר שמעמד הזכייה הוליד תגובה שונה מהמצופה: "תמיד חשבתי שכשאזכה אגיב בהתרגשות גדולה מאוד שתלווה בכמה ימים של ניסיונות להירגע, אבל להפתעתי, למרות שכמובן שמחתי, הייתי יחסית מאופק והאמת היא שאין לי הסבר לזה".

עוד מסתבר, שכאשר בעל הדוכן בישר לו שהוא זכה בסכום גבוה והפנה אותו למפעל הפיס, עמד לידו לקוח נוסף שאמר לו מתוך תחושת בטן: "אתה הזוכה ב- 4.5 מיליון ₪".
"לא מיהרתי להסיק מסקנות אבל בהחלט מיהרתי לביתי, נכנסתי לאתר מפעל הפיס וגיליתי שהוא צדק ושאכן אני למעשה הזוכה היחיד בסכום של 4.5 מיליון ₪. קראתי לאשתי וסיפרתי לה. היא התרגשה מאד ופרץ השמחה שלה  נגע בי מאד. הייתי מאושר לראות אותה מאושרת", סיפר הזוכה והוסיף: "החלטנו יחד שלא נספר לאיש על דבר הזכייה, אפילו לא לילדינו. האמת שזה היה החלק הקשה יותר - להסתיר את החדשות הטריות כשילדינו איתנו בבית".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

כמעט לפני סיום שיתף הזוכה מהחוויות שעבר בחודשים האחרונים לאחרונה: "אני לא רוצה להיכנס לפרטים אבל בחודשים האחרונים הרגשתי במלחמת הישרדות כלכלית. לשמחתי היו לי עוד מס' פרויקטים שלא בוטלו, אבל כבר התחיל חשש ממשי מה יהיה בקרוב ואיך נסתדר".

לסיכום, סיפר הזוכה המאופק ביותר שפגשנו: "אשתי ואני קיבלנו החלטה לסיים את המשכנתא על ביתנו ולרכוש דירה נוספת, שתהווה בשבילנו ובשביל משפחתנו עוגן. יתרת הכסף תשמש כ'קרן חירום' לשעת הצורך. אני מאמין ש'מה שצריך לקרות יקרה' וממשיך למלא מדי פעם כדי לתת צ'אנס למזל".

דפנה נעים שאול, סמנכ"ל שיווק, מכירות ופרסום במפעל הפיס: "אני שמחה על זכיה משמעותית, לעוד משפחה בישראל, אשר תוכל לפתוח בדף חדש ומרגש בחייה ולהגשים תכניות רבות לכל בני הבית".

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
לעוד סיפורי זוכים