מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי, ה-14/7/2020, זכו שני זוכים שונים בפרס השני בדאבל לוטו, כשכל אחד מהם זכה ב-1,500,000 ₪.
יומיים לאחר ההגרלה, בשעות הבוקר של יום חמישי, הגיע אחד הזוכים, שמח ונרגש, לקבל את הפרס.

הזוכה הגיע בליווי אשתו ובנו הצעיר, שממש בימים אלה סיים את שירותו הצבאי בצה"ל. הזוכה עובד כשכיר בתחום ההנדסה, בתחילת שנות ה-60 לחייו, תושב אזור הדרום, נשוי + 3 וסב גאה ל-4 נכדים.

הזוכה מספר: "אני מקפיד למלא טופס דאבל לוטו בכל הגרלה. יש לי 'מנהג', בו אם אני ממלא טופס דאבל לוטו, ואם הטופס זכה בפרס כלשהו אני שולח אותו שוב. אם הטופס לא זכה בפרס, אני מבקש מהזכיין טופס לוטומט במקום. הטופס שזכה בהגרלה זכה בפרסים קטנים לאורך 5 הגרלות רצוף, ולכן המשכתי לשלוח אותו. כמובן, למרות שזכיתי בפרס משמעותי, אמשיך לשלוח את אותו טופס עם צירופי מספרים כל עוד הטופס מניב זכייה כלשהי, גם אם היא גבוהה".

כשנשאל כיצד הבין שהוא זכה בפרס, הזוכה פירט: "תמיד, יום לאחר ההגרלה, בשעות הבוקר, כשאני שותה קפה, אני פותח את העיתון היומי על מנת לבדוק את תוצאות ההגרלה. דווקא ביום רביעי, אחד מילדי השכנים עשה מעשה 'קונדס' והחביא לי את העיתון. לכן, באופן די חריג גלשתי לאתר מפעל הפיס על מנת לבדוק מה המספרים שעלו בגורל. בדקתי את הטופס מול התוצאה הרשמית ומצאתי שורה עם ניחוש נכון של 6 מספרים. שפשפתי את עיניי טוב ובדקתי שוב ושוב עד שהייתי בטוח שלא טעיתי. נכנסתי לעמוד שמציג את סל הפרסים ואז נודע לי גם מה סכום הפרס".

בתמונה: הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

אשתו של הזוכה המשיכה את הסיפור: "בזמן שהוא בדק את הטופס, הכנתי כריכים של מזון לחיילים ביחידה של בני הצעיר, שבימים אלה סיים את שירותו בה. בעלי קרא לי בקול רם, ועניתי לו: 'כרגע שום דבר לא בוער! תן לי לסיים להכין את הכריכים'. בעלי ניגש אלי, חיבק אותי חזק ואמר לי: 'זכינו בלוטו!'. קשה לתאר במילים את השמחה שעטפה אותי והדבר הראשון שעלה לי בראש הוא שהזכייה הגיעה אלינו בדיוק בזמן הכי מתאים. אני לקראת יציאתי לגמלאות, יש לנו משכנתא שזו ההזדמנות שלנו לסגור וגם זו הזדמנות נהדרת לפנק את ילדינו ונכדינו".

יום למחרת, זוג הזוכים לקח יום חופש מעבודתו והגיע לבית מפעל הפיס. "אמרנו הבוקר לבננו הצעיר שאנחנו נוסעים לתל אביב והוא מוזמן להצטרף. במהלך הנסיעה הוא שאל אותנו מדוע אנחנו כל כך מתרגשים להגיע לתל אביב, ורק אז סיפרנו לו בדיוק לאן אנחנו נוסעים. השמחה ברכב הייתה גדולה, ובאותו רגע התקשרנו לבתנו הבכורה וכולנו ביחד סיפרנו לה שזכינו בפרס השני בדאבל בלוטו. תגובתה הראשונה של בתי מאוד ריגשה אותנו, כשאמרה: 'זו הדרך של העולם להחזיר לכם על כל הנתינה ורוח ההתנדבות שמלווה אתכם לאורך הרבה שנים'".

כשנשאלו מה בכוונתם לעשות עם כספי הזכייה ענו: "קודם כל נסגור חובות. יש לנו יתרה לא גבוהה במיוחד במשכנתא, שזה הזמן לכסות אותה. כפי שציינו, נעשה טיול משפחתי עם כל הילדים והנכדים בצימר בצפון. כל ילד יקבל מאיתנו מענק כספי, ובני הצעיר כבר יודע מה הוא רוצה: רכב חדש ומימון לימודים גבוהים. את יתרת כספי הזכייה ננהל בחוכמה ונשקיע באפיקים סולידיים".

דפנה נעים שאול, סמנכ"ל שיווק, מכירות ופרסום במפעל הפיס: "אני שמחה על זכיה משמעותית שהולידה כ"כ הרבה שמחה והכרת הטוב במשפחה עם יכולת נתינה אינסופית. ביחוד בזמנים אלה, עוד משפחה בישראל, תוכל להגשים תכניות רבות לכל בני הבית".

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
לעוד סיפורי זוכים