האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20.

הזוכה, בשנות ה- 60 לחייו מאזור המרכז מספר: "אני מקפיד למלא בכל הגרלה 2 טפסים: אחד לוטומט ואחד עם מספרים קבועים שיש להם משמעות מיוחדת עבורי. לפני כשבועיים בדרכי חזרה הביתה בשעות הערב המאוחרת, עברתי ליד ביתן של מפעל הפיס, ראיתי אור דולק בביתן, אך לא הבחנתי באיש. מספר שניות לאחר מכן זיהיתי לפתע את בעלת הדוכן שזזה ממקומה ואמרתי לעצמי: 'זה הסימן שלי'. החלטתי להתעכב ולשלוח טופס הגרלה זו".

עוד הוסיף הזוכה: "אני לא עוקב באדיקות אחר תוצאות ההגרלה ואחת לזמן מה אני בודק את הטפסים שברשותי. לאחר שבוע, הבן שלי קפץ לבקר והציע שנבדוק את הטפסים שלי שהיו מונחים על השולחן. הוא סרק את הטפסים באפליקציה וממש לפני שהגיע לטופס האחרון הייתה לי פתאום הרגשה משונה בבטן שאני לא יכול להסביר אותה. דקה אחרי, הבן שלי צעק בהתרגשות 'מיליון וחצי!, מיליון וחצי!'. בדקנו שוב ושוב את המספרים ונוכחנו לדעת שאכן זכיתי במיליון וחצי ₪".

הזוכה מספר שכל חייו הוא נותן צדקה בסתר. מספר ימים לפני ההגרלה, פגש מכר שאותו לא ראה זמן רב והמכר סיפר לו שנקלע לקשיים כלכליים. מייד החליט להרתם ונתן לו את סכום הכסף שהיה לו בתיק. "נושא הצדקה מלווה אותי עוד מנעוריי, סבי תמיד נתן צדקה ועזר לאנשים שהיו זקוקים וזה משהו שהרשים אותי ומלווה אותו עד היום. הוא נהג לומר לנו: 'כסף זה כוח, תמיד תפתח את היד למי שצריך'. האמירה הזאת מלווה אותי ומהדהדת אצלי עד היום".

הזוכה מתכנן להמשיך בחייו כפי שנהג עד כה וטרם גיבש תכניות לגבי מימוש סכום הזכייה. הוא אמר שיתנהל עם הכסף באחריות וכמובן שבחלקו ישתמש כדי לסייע למי שצריך.

דפנה נעים שאול, סמנכ"ל שיווק, מכירות ופרסום במפעל הפיס: "אני שמחה להיחשף לאנשים חדשים זוכים, שמקדישים את חייהם גם למען האחר ומפיצים את הטוב הלאה ברגישות. ביחוד בזמנים אלה, עוד משפחה בישראל, תוכל להגשים תכניות לעתיד ולהמשיך בעשיית הטוב".

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
לעוד סיפורי זוכים