עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

בבוקר יום ראשון (ה-25/10/2020), הגיעו למשרדי מפעל הפיס 2 הזוכים המאושרים בהגרלת הלוטו שנערכה בתאריך 20/10/20, במסגרתה זכה זוכה אחד בפרס הראשון בלוטו בסך 24 מיליון ₪ וזוכה שני  בפרס השני בדאבל לוטו בסכום של  1.5 מיליון ₪.

הזוכה המאושר ב- 24 מיליון ₪, מהנדס בן 40 מאזור המרכז, סיפר בהתרגשות: "בשנתיים האחרונות לא מילאתי לוטו, ביום שלישי האחרון עברתי ליד נקודת מכירה והחלטתי למלא ללא שום סיבה מיוחדת. כשמילאתי בעבר תמיד הקפדתי למלא טופס עם מספרים קבועים. הפעם, בפעם הראשונה, השתמשתי בלוטומט. שמתי את הטופס בארנק ושכחתי מזה. ביום חמישי, יומיים לאחר ההגרלה, חזרתי מהעבודה מאוחר ונזכרתי בכרטיס שרכשתי.

נכנסתי לאתר מפעל הפיס והתחלתי לבדוק את המספרים. בהתחלה לא ממש שמתי לב וראיתי שאני לא מרוכז והתחלתי לבדוק את הטופס שוב מהתחלה. נדהמתי לגלות שיש לי את כל המספרים ושכנראה אני הזוכה בפרס הגדול. לא סיפרתי כלום לאשתי כי רציתי להיות בטוח בזכייה והחלטתי להמתין אחרי שאגיע למפעל הפיס ואקבל אישור רשמי לזכייה".

"עבר עלי סופשבוע לא קל", הוא ממשיך. "אני לא מסתיר שום דבר מאשתי ופתאום אני לא מספר לה דבר כל כך גדול. בכל זאת לא הצלחתי להתאפק ואמרתי לה: 'תארי לך שהיינו זוכים בלוטו, מה לדעתך נעשה עם הכסף?'. היות ורק לפני מספר חודשים עברנו לבית מקסים שאותו שיפצנו, והוא באמת התגשמות חלום עבורנו, שוחחנו על כך שנשמח לסלק את המשכנתא, לקנות דירה להשקעה ולהחליף רכב".

"הבוקר אשתי הלכה לעבודה כרגיל, סיפרתי לילדים שאני הולך לסידורים והם היו כרגיל בשיעורי הזום מבית הספר. הלכתי לבית מפעל הפיס ושם קיבלתי את הזכייה הענקית. ברור לי שחלק מהכסף ישמש למעשים טובים. ארצה לתרום סכום מסוים לארגונים של בעלי חיים וגם לעמותה שעוזרת לנזקקים. כרגע אין כל כך איך לחגוג את הזכייה, אבל יהיה לנו מספיק זמן לתכנן בנחת את התוכניות שלנו".

הזוכה סיפר שהוא ממתין לשובה של אשתו מהעבודה כדי לספר לה את הבשורה המרגשת.

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו

הזוכה המאושר בסכום של 1.5 מיליון ₪, בן 53 מישוב כפרי בצפון הארץ, סיפר על שיטתו לבחור מספרים: הוא מדפיס דפים ועליהם המספרים וכשהוא עוצם את עיניו הוא מסמן מספרים.

שיטה נוספת שבה הוא לפעמים משתמש - הוא גוזר פיסות נייר שעל כל אחת מהם מספר ועושה לעצמו "הגרלה אישית" שבה הוא שולף את המספרים.

כשנודע לו על הזכייה הוא לא סיפר לאף אחד וביקש מאחיו להתלוות אליו ל"פגישת עסקים". כשהיו בדרכם לאותה פגישה, הוא סיפר לאחיו את האמת על מטרת הנסיעה. האח היה המום ובתחילה לא האמין ונדרשו לזוכה דקות ארוכות כדי לשכנע אותו שהוא לא מתבדח.

הזוכה סיפר שאת מחצית הכסף ישמור לילדיו ללימודים גבוהים ובחצי הכסף הנותר ישתמש לעסקיו, שנעצרו בגלל הקורונה.

סמנכ"לית השיווק, מכירות ופרסום במפעל הפיס דפנה נעים שאול: "עם החזרה החלקית לשגרה ובתקופה מורכבת לעם ישראל ולכלל האזרחים, אנו שמחים על טיפות של אושר עבור הזוכים ובני משפחתם ומאחלים לכל בית ישראל בריאות, פרנסה והרבה מזל".

סיפורי זוכים
19 בנובמבר 2020

המזל נשאר במשפחה

הזוכה בפרס השני על סך 3 מיליון ₪ בדאבל לוטו מהגרלת הלוטו שנערכה ב- 10/11/2020 הגיע למשרדי מפעל הפיס על מנת לקבל את הפרס
10 בנובמבר 2020

18 מיליון סיבות לרקוד בסלון

בהגרלת הלוטו שנערכה ביום ג' 3/11/2020 נולדו שני מיליונרים חדשים. יום למחרת ההגרלה הגיעו לבית מפעל הזוכים המאושרים לקבל את הפרס
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
לעוד סיפורי זוכים