המזל נשאר במשפחה

הזוכה בפרס השני  על סך 3 מיליון ₪ בדאבל לוטו מהגרלת הלוטו שנערכה ב- 10/11/2020 הגיע למשרדי מפעל הפיס על מנת לקבל את הפרס.

הזוכה, גבר בתחילת שנות ה-60 לחייו, נשוי, אב ל-5 ילדים וסב גאה ל-5 נכדים, מתגורר במרכז הארץ. הזוכה עובד בתחום הסיעוד וסיוע לקשישים.

הזוכה מספר: "הבוקר, כמדי בוקר, הייתי בחברת אחד הקשישים בהם אני מטפל. בין היתר, אנחנו יוצאים יחד לסידורים והליכה בשכונה. תוך כדי הטיול, עברנו ליד דוכן המוכר את מוצרי הפיס, וזאת הייתה ההזדמנות עבורי לבדוק את טופס הדאבל לוטו שרכשתי ערב קודם לכן. הזכיין בדק עבורי את הטופס וישר אמר לי שזכיתי בפרס משמעותי ושעל מנת לקבל אותו עלי להגיע פיזית לבית מפעל הפיס, ברחוב הפטמן שבתל אביב. לא איבדתי את קור רוחי והמשכנו את הליכת הבוקר הקבועה שלנו".

"מיד לאחר שסיימתי את המשמרת בעבודה התקשרתי לספר לאשתי. תחילה היא לא האמינה לי, ואפילו ביקשה ש'אשבע בנכדים'. תגובתי לא איחרה לבוא, ועניתי לה: 'הפעם, אני שמח להישבע בנכדים עם הבשורה הזו!'. בסיום השיחה התקשרתי לספר לבני. בניגוד לאשתי הוא דווקא האמין, אולי כי זו לא הפעם הראשונה שהמשפחה זוכה".

מסתבר, שאחיו של הזוכה זכה אף הוא בפרס גבוה במיוחד בעבר בהגרלה. "לפני מספר שנים אחי זכה בלוטו, וכמובן שהשמחה הייתה גדולה. זאת אולי הסיבה מדוע הצלחתי לשמור על איפוק מרגע שגיליתי שהטופס שברשותי זכה, למרות ההתרגשות. כנראה שאנחנו משפחה מיוחדת עם מזל, אם זו הפעם השנייה שהמשפחה זוכה".

הזוכה המשיך לספר: "לאחר שסיימתי את השיחה עם בני, יצאתי לרחוב לחפש מונית. תוך דקות ספורות כבר הייתי בדרכי לבית מפעל הפיס. כששאל אותי הנהג לאן ברצוני להגיע, עניתי לו 'לרחוב הפטמן בתל-אביב'. הנהג לא נותר אדיש ושאל אותי, בחצי צחוק ובחצי רצינות, אם היעד הוא בית מפעל הפיס. לא רציתי לספר לו שהוא צודק, אז אמרתי 'הלוואי, דווקא יש לי תור לקופת חולים שנמצאת בסמוך לבית מפעל הפיס".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

עוד נשאל הזוכה כיצד בחר את המספרים בטופס. הזוכה השיב: "יש לי שיטה שפיתחתי לעצמי. לכל הגרלה אני שולח טופס אחד. במידה והטופס זוכה בפרס כלשהו, אני ממשיך לשלוח אותו. במידה ולא זוכה, אני שולח טופס אחר. חלק מהמספרים בטופס מורכבים מתאריכי לידה של משפחתי, אחרים מספרים 'שבאו אלי', כלומר נגיד ואני בנסיעה ונתקל בשלט המגביל מהירות ל-30 קמ"ש, אני רושם בצד את המספר".

כשנשאל מה יעשה בכספי הזכייה, השיב: "האמת, לא ממש הספקתי לחשוב. לי ולאשתי לא חסר דבר בחיים. אין לנו משכנתא שצריך לכסות. אולי ארכוש רכב, כי עד היום לא היה לי רכב בבעלותי, אלא תמיד קיבלתי ממקום העבודה. אני לא מתכוון 'להתפרע' או לשנות דפוסי חיים. הכסף ישמש אותי ואת בני המשפחה ויבטיח עבורי ועבור אשתי עתיד פנסיוני טוב יותר".

דפנה נעים שאול, סמנכ"ל שיווק, פרסום ומכירות במפעל הפיס: "שמחנו לשמוע שהמזל דפק על דלתה של המשפחה המקסימה והאכפתית הזאת. התרגשנו ושמחנו יחד איתם על הפרס המשמעותי שבו זכו".

 

סיפורי זוכים
10 בנובמבר 2020

18 מיליון סיבות לרקוד בסלון

בהגרלת הלוטו שנערכה ביום ג' 3/11/2020 נולדו שני מיליונרים חדשים. יום למחרת ההגרלה הגיעו לבית מפעל הזוכים המאושרים לקבל את הפרס
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
לעוד סיפורי זוכים