נחנך מרכז פיס למשפחה בשכונת היובל באור עקיבא

בתמונה: מרכז פיס למשפחה

בשעה טובה, נחנך ביום שני ה-11/07/2022 מבנה פיס למשפחה בשכונת היובל בעיר באור עקיבא, על ידי מ"מ ראש העיר אלי אנקונינה, בכירי העירייה, נציגי משרד הבריאות, מפעל הפיס ונבחרי ציבור נוספים.

בהקמת התחנה הושקעו על ידי מפעל הפיס ועיריית אור עקיבא מעל 4.5 מיליון ₪. התחנה, תופעל ותספק שירותי בריאות לכל תושבי העיר בתחום הרפואה הקהילתית, תחנת בריאות המשפחה (טיפת חלב), התפתחות הילד ועוד.

מ"מ ראש העיר אלי אנקונינה אמר בטקס: "אני מודה לכל העוסקים במלאכה, מפעל הפיס ומשרד הבריאות. מאחל בהצלחה לצוות ומקווה שנזכה לפתוח בעתיד עוד מרכזים ותחנות כאלו בעתיד. תחנה זו, מצטרפת למכלול השירותים הטובים והאיכותיים אשר קיימים כבר בעיר. נעשה ונצליח".

עירית בן מנחם, מנהלת מחלקת מבנים במפעל הפיס: "מפעל הפיס גאה להיות שותף בהקמת המרכז החדש לבריאות המשפחה באור עקיבא הכוללת גם יחידה לטיפול בילדי הגיל הרך, מענה בתחום הבריאותי לפעוטות וכן מענה מקצועי לילדים עם עיכוב התפתחותי. הקמת מרכזים מסוג זה היא חלק ממהלך כולל שמוביל הפיס יחד עם הרשויות המקומיות למען חיזוק אוכלוסיות עם מוגבלויות וסיוע לשילובן בקהילה ובחברה. אנו מודים לעיריית אור עקיבא ולעומד בראשה על שיתוף הפעולה הפורה למען רווחתם של כלל תושבי הרשות ובטוחים שהפעלת המרכז על ידי הרשות, תהפוך אותו לאבן שואבת לכל האזור".

בזכות הפיס

5 ביולי 2023

נחנך מרכז ספורט חדשני גדול ומתקדם בקרית מלאכי

הקמת מרכז הספורט התאפשרה הודות לסיוע שניתנו על ידי הרשות המקומית, משרד הספורט ומפעל הפיס כאשר העלות הכוללת של הפרויקט עומדת על למעלה מ־57 מיליון ₪
25 ביוני 2023

בסיוע מפעל הפיס - הוקם מתחם ספורטק חדש בפסגת זאב

הקמת המתחם החדש בעיריית ירושלים התאפשרה הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי מפעל הפיס, כאשר העלות הכוללת של הפרויקט נאמדת על למעלה מעשרה מיליון ₪
5 ביוני 2023

בית חדש לתושבי העיר הצעירים בכפר יונה

הקמת המרכז הקהילתי החדש בעיריית כפר יונה התאפשרה הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי הרשות המקומית ומפעל הפיס
16 במאי 2023

אולם ספורט חדש נחנך בהוד השרון

אולם הספורט החדש נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשמש כמבנה מרכזי בקהילה ובמערך שירותי החינוך
3 באפריל 2023

מרכז ספורט חדש נחנך במתחם הספורטק בעומר

העלות הכוללת של הפרויקט עומדת על למעלה משמונה מיליון ₪
לעוד בזכות הפיס