אולם התעמלות חדש נחנך בירושלים

בתמונה: מרכז לחינוך גופני

בבית הספר 'עופרים' בשכונת הר חומה נחנך ביום ראשון (19/2/2023) אולם ספורט חדשני.

מדובר במבנה חד־קומתי הכולל בתוכו אולם ספורט למגרש כדורעף, עם שוליים של 3.0 מ' בהיקף המגרש עם עמדת מזכירות בצד המושבים, מלתחות ושירותי קהל, מחסן, משרד בממ"מ, אולם חוגים בשטח של 95 מ"ר ו-102 מקומות ישיבה כולל לנכים. כמו כן, ישנה גישה תקינה לנכים לאולם, מז"א באולם ובחדרי הספח, והמתקנים הבאים: שני סלים ראשיים וארבעה סלים צדדיים עולים ויורדים חשמלית, עגינה לעמודי כדורעף וסולמות שוודיים – וכל זה מתוך מטרה לספק מענה הולם לצרכי הספורט ולקדם את רווחתם של כלל הילדים והבוגרים בעיר.

הקמת אולם ההתעמלות בעיריית ירושלים התאפשרה הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי הרשות המקומית ומפעל הפיס כאשר העלות הכוללת של הפרויקט עומדת על למעלה משבעה מיליון ₪.

עירית בן מנחם, מנהלת מחלקת מבנים במפעל הפיס: "מפעל הפיס גאה להיות שותף בהקמת אולם ספורט חדשני גדול ומרווח, אשר עתיד לשרת את תלמידי בית הספר במסגרת שעות לימודיהם, וכן את כלל הקהילה, בשעות אחה"צ, לצורך פעילויות ספורט וחוגים. אנחנו מודים לרשות המקומית ולעומד בראשה על שיתוף הפעולה הפורה, וכן גם בשותפות למימון הפרויקט. אנו מאחלים הצלחה רבה בהפעלת האולם ונמשיך לפעול יחד עם הרשות למען רווחתם של התושבים".

בזכות הפיס

5 ביולי 2023

נחנך מרכז ספורט חדשני גדול ומתקדם בקרית מלאכי

הקמת מרכז הספורט התאפשרה הודות לסיוע שניתנו על ידי הרשות המקומית, משרד הספורט ומפעל הפיס כאשר העלות הכוללת של הפרויקט עומדת על למעלה מ־57 מיליון ₪
25 ביוני 2023

בסיוע מפעל הפיס - הוקם מתחם ספורטק חדש בפסגת זאב

הקמת המתחם החדש בעיריית ירושלים התאפשרה הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי מפעל הפיס, כאשר העלות הכוללת של הפרויקט נאמדת על למעלה מעשרה מיליון ₪
5 ביוני 2023

בית חדש לתושבי העיר הצעירים בכפר יונה

הקמת המרכז הקהילתי החדש בעיריית כפר יונה התאפשרה הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי הרשות המקומית ומפעל הפיס
16 במאי 2023

אולם ספורט חדש נחנך בהוד השרון

אולם הספורט החדש נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשמש כמבנה מרכזי בקהילה ובמערך שירותי החינוך
3 באפריל 2023

מרכז ספורט חדש נחנך במתחם הספורטק בעומר

העלות הכוללת של הפרויקט עומדת על למעלה משמונה מיליון ₪
לעוד בזכות הפיס